Dunántúli Regionális Kupa 4. forduló

Versenyengedély szám
047/B-07/02/2021
A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-07-17
A verseny vége
2021-07-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.500,-/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 161,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tavasz Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 187,0 0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
3 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
4 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 137,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 175,0 0 II. osztály
3 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 171,0 0 III. osztály
4 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 169,0 0 III. osztály
5 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 163,0 0 IV. osztály
6 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
3 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 II. osztály
4 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 II. osztály
6 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 179,0 0 III. osztály
7 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 III. osztály
8 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 0 III. osztály
9 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 0 III. osztály
10 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 III. osztály
11 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 171,0 0 III. osztály
12 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 162,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 187,0 0 I. osztály
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 180,0 0 I. osztály
3 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
4 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
5 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 128,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Breszkovics István
1967
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 0 I. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 187,0 0 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
4 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 184,0 0 I. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 I. osztály
6 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 183,0 0 I. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
8 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 5 I. osztály
9 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
10 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 181,0 0 I. osztály
11 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 178,0 0 I. osztály
12 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 174,0 0 I. osztály
13 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
14 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
15 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 153,0 0 I. osztály
16 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 153,0 0 I. osztály
17 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
18 Breszkovics István 1967. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 0 I. osztály
19 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csirke József
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 188,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 0 I. osztály
3 Bedő István 1958. Keszthelyi Erdész LK 175,0 0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 170,0 0 I. osztály
5 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 167,0 0 I. osztály
6 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 I. osztály
7 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 153,0 0 I. osztály
8 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
9 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 138,0 0 II. osztály
10 Csirke József 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 115,0 0 IV. osztály
11 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 91,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Breszkovics István
1967
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
2 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 184,0 0 I. osztály
3 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 183,0 0 I. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 0 I. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
6 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
7 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 I. osztály
8 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
9 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 177,0 0 I. osztály
10 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 176,0 0 I. osztály
11 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
12 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 172,0 0 I. osztály
13 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 170,0 0 I. osztály
14 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
15 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 0 I. osztály
16 Breszkovics István 1967. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 155,0 0 I. osztály
17 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 149,0 0 II. osztály
18 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csirke József
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő István 1958. Keszthelyi Erdész LK 189,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
3 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 179,0 0 I. osztály
4 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 0 I. osztály
5 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
6 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 0 I. osztály
7 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
8 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 136,0 0 II. osztály
9 Csirke József 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 136,0 0 II. osztály
10 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 130,0 0 II. osztály
11 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 81,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 164,0 0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 148,0 0 II. osztály
4 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 271,0 0 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 270,0 0 I. osztály
3 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 268,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Éva 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 280,0 0 I. osztály
2 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 272,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 289,0 0 I. osztály
2 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 286,0 0 I. osztály
3 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 286,0 0 I. osztály
4 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 261,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély