ALBA 5 Minősítő lövészverseny

Versenyengedély szám
057/B-10/06/2021
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2021-10-16
A verseny vége
2021-10-25
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
3 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
4 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Lazányi Tibor
1961
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Jakab Márton
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 0 I. osztály
2 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
3 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
4 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
5 Jakab Márton 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 154,0 0 I. osztály
6 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 184,0 0 I. osztály
2 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 166,0 0 I. osztály
3 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 164,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 173,0 0 I. osztály
2 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
3 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 164,0 0 I. osztály
4 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 158,0 0 I. osztály
5 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 154,0 0 I. osztály
6 Farkas László 1950. Alba Volán SC 144,0 0 I. osztály
7 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 100,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 158,0 0 I. osztály
2 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 170,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 177,0 0 I. osztály
2 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 176,0 0 I. osztály
3 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
4 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 141,0 0 I. osztály
5 Farkas László 1950. Alba Volán SC 102,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jakab Márton 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 189,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 282,0 0 I. osztály
2 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 244,0 0 II. osztály
3 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 191,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 0 Aranyjelvény
2 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 163,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 176,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 0 Ezüstjelvény
3 Jakab Márton 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 157,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély