BTK Multigun Liga Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
059/Sz-02/01/2021

BTK Multigun Liga Minősítő Verseny

VERSENY RENDEZŐJE: BTK SE

VERSENY HELYE: 1047 Budapest, Fóti út 56.

A VERSENY IDEJE: 2021.02.20. Szombat

PREMATCH: 2021.02.19. (12:00; 15:00)

MAIN MATCH: 2021.02.20. Szombat 08:00- 09:00 Regisztráció

09:00 – 19:00 Verseny (09:00, 11:00, 13:00, 15:00)

19:30 Eredményhirdetés

SZABÁLYOK: MSSZ Multigun szabálykönyve szerint

DIVÍZIÓK: OPEN, TACTICAL OPTICS, TACTICAL IRON

PÁLYÁK SZÁMA: 5

MINIMUM LÖVÉSSZÁM: 78

NEVEZÉS: www.3guneurope.eu

Helyszíni nevezést abban az esetben tudunk elfogadni, ha a squadokban marad üres hely.

NEVEZÉSI DÍJ: 6000 Ft, a helyszínen fizetendő

INDULÁSI FELTÉTELEK: A versenyen való részvételhez a résztvevőknek a verseny ideje alatt jogszerűen kell birtokolniuk a lőfegyvereiket és érvényes sportorvosi engedéllyel kell. Minősítést csak érvényes MSSZ rajtengedély birtokában szerezhet a versenyző.

DÍJAZÁS: min. 5 induló esetén I-II-III. helyezetteknek érem.

A versenyen a karabélyos pályákat PCC-vel lőjük.

Mindenki szeretettel várunk!

A verseny szervezője
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
BTK lőtér, 1047 Budapest, Fóti út 56.
A verseny kezdete
2021-02-20
A verseny vége
2021-02-20
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
6000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
BTK SE
OTP 11742173-20174532

MultiGun Központi Gyújtású Pisztoly, 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Molnár Ferenc
1975
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Valis István
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Iron I. osztály
3 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Szegedi Krisztián Gábor dr 1981. Debreceni Rendőr SE 92,8 0 Tactical Optics I. osztály
5 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 91,8 0 Open I. osztály
6 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 87,1 0 Tactical Iron I. osztály
7 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 73,8 0 Tactical Iron II. osztály
8 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 73,8 0 Tactical Iron II. osztály
9 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 73,3 0 Open II. osztály
10 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 68,0 0 Tactical Iron II. osztály
11 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 61,6 0 Tactical Iron II. osztály
12 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,5 0 Tactical Iron III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,0 0 Tactical Iron III. osztály
14 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 51,6 0 Tactical Iron IV. osztály
15 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 43,2 0 Tactical Iron IV. osztály
16 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,9 0 Tactical Iron IV. osztály
17 Valis István 1962. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,6 0 Tactical Iron IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Valis István
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Molnár Ferenc
1975
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Iron I. osztály
3 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Szegedi Krisztián Gábor dr 1981. Debreceni Rendőr SE 92,8 0 Tactical Optics I. osztály
5 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 91,8 0 Tactical Iron I. osztály
6 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 87,1 0 Tactical Iron I. osztály
7 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 73,8 0 Tactical Iron II. osztály
8 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 73,8 0 Open II. osztály
9 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 73,3 0 Tactical Iron II. osztály
10 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 68,0 0 Tactical Iron II. osztály
11 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 61,6 0 Tactical Iron II. osztály
12 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,5 0 Tactical Iron III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,0 0 Tactical Iron III. osztály
14 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 51,6 0 Tactical Iron IV. osztály
15 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 43,2 0 Tactical Iron IV. osztály
16 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,9 0 Tactical Iron IV. osztály
17 Valis István 1962. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,6 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Golyós Puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Molnár Ferenc
1975
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Valis István
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Iron I. osztály
3 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Szegedi Krisztián Gábor dr 1981. Debreceni Rendőr SE 92,8 0 Tactical Optics I. osztály
5 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 91,8 0 Open I. osztály
6 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 87,1 0 Tactical Iron I. osztály
7 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 73,8 0 Tactical Iron II. osztály
8 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 73,8 0 Tactical Iron II. osztály
9 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 73,3 0 Open II. osztály
10 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 68,0 0 Tactical Iron II. osztály
11 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 61,6 0 Tactical Iron II. osztály
12 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,5 0 Tactical Iron III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,0 0 Tactical Iron III. osztály
14 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 51,6 0 Tactical Iron IV. osztály
15 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 43,2 0 Tactical Iron IV. osztály
16 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,9 0 Tactical Iron IV. osztály
17 Valis István 1962. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,6 0 Tactical Iron IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély