Minősítő verseny APLE 03

Versenyengedély szám
063/B-03/06/2021
A verseny szervezője
APLE
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2021-03-26
A verseny vége
2021-03-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Joó Péter
1968
Kiskunlacházi Községi LK
Nagyszegi Bence
1996
Kiskunlacházi Községi LK
Bringye János
1953
APLE
Kerekes Imre
1954
APLE
Pósán Gergely Gábor
1988
APLE
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Péter 1968. Kiskunlacházi Községi LK 163,0 0 I. osztály
2 Pósán Gergely Gábor 1988. APLE 162,0 0 I. osztály
3 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 161,0 0 I. osztály
4 Nagyszegi Bence 1996. Kiskunlacházi Községi LK 160,0 0 I. osztály
5 Kerekes Imre 1954. APLE 153,0 0 I. osztály
6 Bringye János 1953. APLE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 144,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Joó Péter
1968
Kiskunlacházi Községi LK
Nagyszegi Bence
1996
Kiskunlacházi Községi LK
Bokrossy Zoltán
1963
APLE
Bringye János
1953
APLE
Kerekes Imre
1954
APLE
Murai Dan Titusz
1964
APLE
Szász György
1954
APLE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Péter 1968. Kiskunlacházi Községi LK 156,0 0 I. osztály
2 Murai Dan Titusz 1964. APLE 152,0 0 I. osztály
3 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 152,0 0 I. osztály
4 Nagyszegi Bence 1996. Kiskunlacházi Községi LK 151,0 0 I. osztály
5 Kerekes Imre 1954. APLE 146,0 0 II. osztály
6 Bringye János 1953. APLE 142,0 0 II. osztály
7 Bokrossy Zoltán 1963. APLE 141,0 0 II. osztály
8 Szász György 1954. APLE 140,0 0 II. osztály
9 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Nagyszegi Bence
1996
Kiskunlacházi Községi LK
Bringye János
1953
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagyszegi Bence 1996. Kiskunlacházi Községi LK 260,0 0 I. osztály
2 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 258,0 0 I. osztály
3 Bringye János 1953. APLE 210,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pál Imre
1950
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pál Imre 1950. Kiskunlacházi Községi LK 224,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély