Minősítő verseny APLE 09

Versenyengedély szám
070/B-10/07/2021
A verseny szervezője
APLE
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2021-10-29
A verseny vége
2021-10-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Noémi
1977
Walther LK
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 168,0 0 I. osztály
2 Borsos Noémi 1977. Walther LK 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete József
1956
Walther LK
Kaposvári Kázmér
1970
Szolnoki MÁV Lövészklub
Borsos Noémi
1977
Walther LK
Ottlakán Péter
1966
Walther LK
Dovgomelja Miroszlav
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Zsolt
1967
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Tamás
1991
Kiskunlacházi Községi LK
Barta Attila
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Sós Ferenc
1962
APLE
Pesti István
1979
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barta Attila 1977. Kiskunlacházi Községi LK 141,0 0 II. osztály
2 Dovgomelja Miroszlav 1971. Kiskunlacházi Községi LK 139,0 0 II. osztály
3 Pesti István 1979. Kiskunlacházi Községi LK 139,0 0 II. osztály
4 Fekete József 1956. Walther LK 136,0 0 II. osztály
5 Sós Ferenc 1962. APLE 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Fábián János
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 182,0 0 I. osztály
2 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 143,0 0 II. osztály
3 Fábián János 1958. Kiskunlacházi Községi LK 140,0 0 II. osztály
4 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Noémi
1977
Walther LK
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 155,0 0 I. osztály
2 Borsos Noémi 1977. Walther LK 145,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete József
1956
Walther LK
Kaposvári Kázmér
1970
Szolnoki MÁV Lövészklub
Borsos Noémi
1977
Walther LK
Dovgomelja Miroszlav
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Demeter Krisztofer
2000
Kiskunlacházi Községi LK
Pesti István
1979
Kiskunlacházi Községi LK
Barta Attila
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Zsolt
1967
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Tamás
1991
Kiskunlacházi Községi LK
György Roland Tibold
1983
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sós Ferenc
1962
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 György Roland Tibold 1983. Jászfelsőszentgyörgy LK 143,0 0 II. osztály
2 Novák Tamás 1991. Kiskunlacházi Községi LK 141,0 0 II. osztály
3 Novák Zsolt 1967. Kiskunlacházi Községi LK 137,0 0 II. osztály
4 Pesti István 1979. Kiskunlacházi Községi LK 137,0 0 II. osztály
5 Barta Attila 1977. Kiskunlacházi Községi LK 135,0 0 II. osztály
6 Dovgomelja Miroszlav 1971. Kiskunlacházi Községi LK 133,0 0 II. osztály
7 Sós Ferenc 1962. APLE 133,0 0 II. osztály
8 Demeter Krisztofer 2000. Kiskunlacházi Községi LK 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Fábián János
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Liber Gábor
1956
Kiskunlacházi Községi LK
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 181,0 0 I. osztály
2 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 141,0 0 II. osztály
3 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 140,0 0 II. osztály
4 Fábián János 1958. Kiskunlacházi Községi LK 135,0 0 II. osztály
5 Liber Gábor 1956. Kiskunlacházi Községi LK 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Noémi
1977
Walther LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Noémi 1977. Walther LK 244,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
György Roland Tibold
1983
Jászfelsőszentgyörgy LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 274,0 0 I. osztály
2 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 235,0 0 II. osztály
3 György Roland Tibold 1983. Jászfelsőszentgyörgy LK 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián János
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián János 1958. Kiskunlacházi Községi LK 238,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély