PaPOLE - Minősítő verseny 11.

Versenyengedély szám
052/B-11/04/2021
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2021-11-27
A verseny vége
2021-12-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A versenykiírásban meghatározottak alapján
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Kosztovics József
1957
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 91,0 0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 89,0 0 I. osztály
3 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 85,0 0 I. osztály
4 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 84,0 0 I. osztály
5 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 83,0 0 I. osztály
6 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 73,0 1 I. osztály
7 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 73,0 0 I. osztály
8 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 68,0 0 I. osztály
9 Kosztovics József 1957. Partner Polgári LE 66,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 190,0 0 I. osztály
2 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 186,0 0 I. osztály
3 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 182,0 0 I. osztály
4 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 178,0 0 I. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 176,0 0 I. osztály
6 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 166,0 0 I. osztály
7 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Langfeld Zsolt Ariel
1969
Partner Polgári LE
Winter Gergely
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Vas Hunor
1980
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szél Zoltán
1976
Partner Polgári LE
Nemes Tamás dr.
1974
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Kosztovics József
1957
Partner Polgári LE
Orosz Károly
1966
Partner Polgári LE
Popper György dr
1947
Partner Polgári LE
Vass Gyula Géza dr
1957
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Patoh Balázs
1976
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Boldizsár
1945
Füzesabony Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 93,0 0 I. osztály
2 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 88,0 2 I. osztály
4 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 88,0 1 I. osztály
5 Langfeld Zsolt Ariel 1969. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
6 Winter Gergely 1971. Partner Polgári LE 79,0 0 I. osztály
7 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 78,0 0 I. osztály
8 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 77,0 0 I. osztály
9 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 76,0 1 I. osztály
10 Vas Hunor 1980. Partner Polgári LE 76,0 0 I. osztály
11 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 75,0 1 I. osztály
12 Szél Zoltán 1976. Partner Polgári LE 75,0 0 I. osztály
13 Nemes Tamás dr. 1974. Partner Polgári LE 69,0 0 I. osztály
14 László Attila 1976. Partner Polgári LE 68,0 2 I. osztály
15 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 68,0 1 I. osztály
16 Kosztovics József 1957. Partner Polgári LE 67,0 0 I. osztály
17 Orosz Károly 1966. Partner Polgári LE 66,0 0 I. osztály
18 Popper György dr 1947. Partner Polgári LE 62,0 0 II. osztály
19 Székely Boldizsár 1945. Füzesabony Városi LK 62,0 0 II. osztály
20 Vass Gyula Géza dr 1957. Partner Polgári LE 61,0 0 II. osztály
21 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 47,0 0 -
22 Patoh Balázs 1976. Partner Polgári LE 40,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Csontos András
1977
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Vas Hunor
1980
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Winter Gergely
1971
Partner Polgári LE
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 186,0 0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 183,0 0 I. osztály
3 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 182,0 0 I. osztály
4 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 180,0 0 I. osztály
5 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 178,0 0 I. osztály
6 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 176,0 0 I. osztály
7 Csontos András 1977. Partner Polgári LE 170,0 0 I. osztály
8 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 162,0 0 I. osztály
9 Vas Hunor 1980. Partner Polgári LE 158,0 0 I. osztály
10 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 156,0 0 I. osztály
11 Winter Gergely 1971. Partner Polgári LE 155,0 0 I. osztály
12 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 153,0 0 I. osztály
13 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély