MSSZ Országos Bajnokság 2020. Fedettpályás 25 - 50m Pisztoly - Puska felnőtt

Versenyengedély szám
075/A-03/01/2021

Tisztelt Sporttársak!

A fedettpályás Országos Bajnokságon nevezés visszamondás következtében a gyorstüzelő pisztolyt nem tudjuk megrendezni.

 

MSSZ/18/2021 . sz. E. H. Az elnökség elfogadta, hogy a 2020. évi MSSZ Fedettpályás (25 - 50m) Országos Bajnokságon (2021. március 5-7.)  a benevezett ifjúsági sportolók indulhassanak a kettővel feljebb lévő korcsoportban, illetve a szabad lőállások mértékéig ezt a lehetőséget adjuk meg a határidőig  nem nevező egyesületeknek is.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2021-03-05
A verseny vége
2021-03-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 forint / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia
2004
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 585,0 18 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 584,0 20 Mester
3 Sike Renáta 1978. BHSE 571,0 17 II. osztály
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 566,0 14 II. osztály
5 Dávid Krisztina 1975. BHSE 553,0 11 III. osztály
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 553,0 6 III. osztály
7 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 548,0 11 III. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 544,0 13 III. osztály
9 Domsits Olivia 2004. UTE 544,0 6 III. osztály
10 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 543,0 9 III. osztály
11 Rédecsi Anita 2002. BHSE 542,0 9 III. osztály
12 Varga Zalay Babett 2002. UTE 538,0 11 III. osztály
13 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 533,0 8 III. osztály
14 Somhegyi Edina 2003. UTE 532,0 6 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 40,0 0
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 27,0 0
3 Sike Renáta 1978. BHSE 26,0 0
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 23,0 0
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 9,0 0
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 8,0 0
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 6,0 0
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 4,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Nagy Máté László
1999
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 173,0 54 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 1 168,0 54 I. osztály
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 167,0 51 I. osztály
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 165,0 58 I. osztály
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 164,0 50 I. osztály
6 Toma Dorina 1999. UTE 1 164,0 48 I. osztály
7 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 153,0 47 II. osztály
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 152,0 41 II. osztály
9 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 149,0 49 II. osztály
10 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 134,0 39 III. osztály
11 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 125,0 34 III. osztály
12 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 124,0 37 III. osztály
13 Molnár Anikó 1967. UTE 1 118,0 33 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 461,3 0
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 456,6 0
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 445,2 0
4 Dénes Eszter 2001. UTE 434,2 0
5 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 425,3 0
6 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 412,8 0
7 Toma Dorina 1999. UTE 400,0 0
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 397,1 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Simó Kornél
1984
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 191,0 91 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 174,0 68 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 168,0 60 I. osztály
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 1 163,0 54 I. osztály
5 Kiss Viktor 2001. UTE 1 163,0 53 I. osztály
6 Wittmann Péter 2003. APLE 1 144,0 40 II. osztály
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 143,0 36 II. osztály
8 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 138,0 34 III. osztály
9 Szabián Norbert 1982. UTE 1 133,0 46 III. osztály
10 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 133,0 40 III. osztály
11 Simó Kornél 1984. BHSE 1 127,0 38 III. osztály
12 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 096,0 20 IV. osztály
13 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 1 093,0 21 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 466,9 0
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 457,0 0
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 445,2 0
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 435,6 0
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 423,3 0
6 Kiss Viktor 2001. UTE 411,1 0
7 Wittmann Péter 2003. APLE 400,7 0
8 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 386,4 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély