2021 Steel Challenge I. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
086/Sz-02/03/2021
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Pannóni u 1-3. (ERVA SC pincelőtér)
A verseny kezdete
2021-02-27
A verseny vége
2021-02-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000Ft / fegyvernem.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Budafoki Mesterlövész SE
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 97,0 0 I. osztály
3 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 96,0 0 I. osztály
4 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 93,0 0 I. osztály
5 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 89,0 0 I. osztály
6 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 86,0 0 I. osztály
7 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 83,0 0 I. osztály
8 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 83,0 0 I. osztály
9 Molnár Csaba 1988. Friss Gondolat Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
10 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
11 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 65,0 0 II. osztály
12 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 63,0 0 II. osztály
13 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 62,0 0 II. osztály
14 Halmai Ákos Sándor 1970. BEL SE 59,0 0 III. osztály
15 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
16 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
17 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 56,0 0 III. osztály
18 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 III. osztály
19 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 45,0 0 III. osztály
20 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 29,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Józsa Levente
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Révai Tamás Zoltán
1980
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Rácz Gergely dr
1971
Budafoki Mesterlövész SE
Fenyvesi Ferenc
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Budafoki Mesterlövész SE
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Kajdócsi Jenő
1953
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 94,0 0 I. osztály
3 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 88,0 0 I. osztály
4 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 75,0 0 II. osztály
5 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
6 Miczák Tibor 1996. Alpokalja SE 67,0 0 II. osztály
7 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 67,0 0 II. osztály
8 Szabó József 1971. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 66,0 0 II. osztály
9 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
10 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 65,0 0 II. osztály
11 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
12 Belme Attila 1975. BEL SE 62,0 0 II. osztály
13 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 62,0 0 II. osztály
14 Halmai Ákos Sándor 1970. BEL SE 62,0 0 II. osztály
15 Rácz Gergely dr 1971. Budafoki Mesterlövész SE 61,0 0 II. osztály
16 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 61,0 0 II. osztály
17 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 59,0 0 III. osztály
18 Kajdócsi Jenő 1953. Budafoki Mesterlövész SE 57,0 0 III. osztály
19 Fenyvesi Ferenc 1976. Budafoki Mesterlövész SE 55,0 0 III. osztály
20 Molnár Csaba 1988. Friss Gondolat Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
21 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 53,0 0 III. osztály
22 Király Ákos 1975. Sasszem SE 53,0 0 III. osztály
23 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 52,0 0 III. osztály
24 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
25 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 46,0 0 III. osztály
26 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 45,0 0 III. osztály
27 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 36,0 0 IV. osztály
28 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 35,0 0 IV. osztály
29 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 26,0 0 IV. osztály
30 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Open kategória, lehet nyílt fém és optika is az írányzékolás.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Budafoki Mesterlövész SE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 94,0 0 I. osztály
3 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 87,0 0 I. osztály
4 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 86,0 0 I. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 84,0 0 I. osztály
6 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 49,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Pisztoly kaliberű puska. Open kategória, lehet nyílt fém és optika is az irányzékolás.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Vinczellér Imre
1962
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Budafoki Mesterlövész SE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Belme Attila
1975
BEL SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 96,0 0 I. osztály
3 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 91,0 0 I. osztály
4 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 85,0 0 I. osztály
5 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 84,0 0 I. osztály
6 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 75,0 0 II. osztály
7 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
8 Miczák Tibor 1996. Alpokalja SE 72,0 0 II. osztály
9 Vinczellér Imre 1962. Dunaújvárosi LSE 72,0 0 II. osztály
10 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 68,0 0 II. osztály
11 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
12 Belme Attila 1975. BEL SE 54,0 0 III. osztály
13 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 53,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély