Rapid Shooting Páty II.o.

Versenyengedély szám
085/Sz-03/06/2021
A verseny szervezője
Katakombat Sportegyesület
A verseny helyszíne
2071 Páty, Torbágyi út
A verseny kezdete
2021-03-13
A verseny vége
2021-03-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
4000 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 -
2 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 61,0 0 -
3 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 59,0 0 -
4 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 58,0 0 -
5 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 -
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 52,0 0 -
7 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 47,0 0 -
8 Olasz Jánosné 1968. Sasszem SE 42,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szabadi Miklós
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Kristóf Csilla
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
ALE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács Zsolt
1982
Alpokalja SE
Tóth Tamás
1983
Alpokalja SE
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Csaba 1988. Friss Gondolat Sportegyesület 100,0 0 -
2 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 99,0 0 -
3 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 98,0 0 -
4 Miczák Tibor 1996. Alpokalja SE 96,0 0 -
5 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 91,0 0 -
6 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 80,0 0 -
7 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 77,0 0 -
8 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 77,0 0 -
9 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 77,0 0 -
10 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 76,0 0 -
11 Bodnár Gergő 1991. Budafoki Mesterlövész SE 76,0 0 -
12 Kovács Zsolt 1982. Alpokalja SE 71,0 0 -
13 Kainráth Lajos 1990. Budafoki Mesterlövész SE 70,0 0 -
14 Kristóf Csilla 1979. Budafoki Mesterlövész SE 69,0 0 -
15 Tóth Tamás 1983. Alpokalja SE 68,0 0 -
16 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 68,0 0 -
17 Szabó József 1971. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 65,0 0 -
18 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 62,0 0 -
19 Földvári Péter 1978. ALE 62,0 0 -
20 Vakarcs Gergő 1995. Budafoki Mesterlövész SE 60,0 0 -
21 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 60,0 0 -
22 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 60,0 0 -
23 Percze Attila 1979. Budafoki Mesterlövész SE 59,0 0 -
24 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 52,0 0 -
25 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 51,0 0 -
26 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 48,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 100,0 0 -
2 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 85,0 0 -
3 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 83,0 0 -
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 66,0 0 -
5 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 63,0 0 -
6 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 50,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Percze Attila 1979. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 -
2 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 94,0 0 -
3 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 84,0 0 -
4 Kainráth Lajos 1990. Budafoki Mesterlövész SE 78,0 0 -
5 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 62,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 -
2 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 87,0 0 -
3 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 66,0 0 -
4 Olasz János 1968. Sasszem SE 63,0 0 -
5 Olasz Jánosné 1968. Sasszem SE 42,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Kainráth Lajos
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács Zsolt
1982
Alpokalja SE
Tóth Tamás
1983
Alpokalja SE
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Vezér Henrik
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Bodnár Gergő
1991
Budafoki Mesterlövész SE
Percze Attila
1979
Budafoki Mesterlövész SE
Vakarcs Gergő
1995
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 100,0 0 II. osztály
2 Vezér Henrik 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 95,0 0 II. osztály
3 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
4 Percze Attila 1979. Budafoki Mesterlövész SE 81,0 0 II. osztály
5 Miczák Tibor 1996. Alpokalja SE 79,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
7 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 78,0 0 II. osztály
8 Kovács Zsolt 1982. Alpokalja SE 73,0 0 II. osztály
9 Vakarcs Gergő 1995. Budafoki Mesterlövész SE 72,0 0 II. osztály
10 Kainráth Lajos 1990. Budafoki Mesterlövész SE 70,0 0 II. osztály
11 Tóth Tamás 1983. Alpokalja SE 69,0 0 II. osztály
12 Bodnár Gergő 1991. Budafoki Mesterlövész SE 69,0 0 II. osztály
13 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
14 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
15 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 59,0 0 III. osztály
16 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 57,0 0 III. osztály
17 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
18 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély