Globus Rapid Shooting II. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
084/Sz-02/02/2021
A verseny szervezője
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
A verseny helyszíne
Globus lőtér, 1106 Budapest Maglódi út 47.
A verseny kezdete
2021-02-26
A verseny vége
2021-02-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3.000,- Ft/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 II. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
3 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
4 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 51,0 0 III. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Pauliny Roland
1978
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szabad Gréta
1980
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szőcs Zoltán
1978
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Vas Tibor
1969
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csákvári Péter
1963
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Rychlyk Zoltán
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Vitkóczi Gábor
1982
Pontlövész SE
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 II. osztály
2 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
3 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 89,0 0 II. osztály
4 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 84,0 0 II. osztály
5 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
6 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 72,0 0 II. osztály
7 Rychlyk Zoltán 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 70,0 0 II. osztály
8 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 65,0 0 II. osztály
9 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
10 Pauliny Roland 1978. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 54,0 0 III. osztály
11 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Papír célra, Slug 

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 92,0 0 II. osztály
3 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
4 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 79,0 0 II. osztály
5 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 II. osztály
2 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 59,0 0 III. osztály
3 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,0 0 III. osztály
4 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 52,0 0 III. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 51,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Pauliny Roland
1978
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Rychlyk Zoltán
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szőcs Zoltán
1978
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Vas Tibor
1969
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 II. osztály
2 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 81,0 0 II. osztály
3 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
4 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
5 Rychlyk Zoltán 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 59,0 0 III. osztály
6 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 53,0 0 III. osztály
7 Pauliny Roland 1978. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 47,0 0 III. osztály
8 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 42,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély