BO VILLÁM Kupa / változás!

Versenyengedély szám
089/B-03/09/2021

Tisztelt Sporttársak!

A lőállásbeosztában VÁLTOZTATÁS történt!

A verseny szervezője
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-03-13
A verseny vége
2021-03-14
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.500,-, 2.000,-, 3.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Butykó Zsombor
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Marcz Nimród
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 165,0 0 Aranyjelvény
2 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 161,0 0 Ezüstjelvény
3 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 114,0 0 -
4 Butykó Zsombor 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 112,0 0 -
5 Marcz Nimród 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 86,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszta Csaba
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Nemes Ambrus
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszta Csaba 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 148,0 0 Bronzjelvény
2 Nemes Ambrus 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 131,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 188,0 0 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 185,0 0 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 I. osztály
4 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 II. osztály
5 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 159,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laufer Dalida Dóra
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Laufer Kíra
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 Ezüstjelvény
2 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 0 Bronzjelvény
3 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 0 Bronzjelvény
4 Laufer Dalida Dóra 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 128,0 0 -
5 Laufer Kíra 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 94,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Gergő
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Zilahi Gergely
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zilahi Gergely 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 0 Bronzjelvény
2 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 0 Bronzjelvény
3 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 150,0 0 -
4 Kovács Gergő 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 149,0 0 -
5 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 124,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 170,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Botond
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 Bronzjelvény
2 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 0 Bronzjelvény
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 164,0 0 Bronzjelvény
4 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 118,0 0 -
5 Antal Botond 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 104,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 179,0 0 II. osztály
2 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 II. osztály
3 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 169,0 0 III. osztály
4 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 III. osztály
5 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 180,0 0 II. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 III. osztály
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 III. osztály
4 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 III. osztály
5 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 III. osztály
6 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 III. osztály
7 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 IV. osztály
8 Nagy István 1947. Városföldi SE 151,0 0 -
9 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 385,0 0 Aranyjelvény
2 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 381,0 0 Aranyjelvény
3 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 375,0 15 Aranyjelvény
4 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 375,0 13 Aranyjelvény
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 360,0 0 Aranyjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 359,0 0 Ezüstjelvény
7 Sipos Zita 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 344,0 0 Ezüstjelvény
8 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 73,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,0 0 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 391,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 385,0 0 Aranyjelvény
4 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 376,0 0 Aranyjelvény
5 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 375,0 0 Aranyjelvény
6 Fuglovics Armand 2007. UTE 372,0 0 Aranyjelvény
7 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 368,0 0 Aranyjelvény
8 Takács Pál Ignác 2008. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 345,0 0 Ezüstjelvény
9 Tóth Richárd 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 303,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 414,3 0 Aranyjelvény
2 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 408,2 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 407,0 0 Aranyjelvény
4 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 400,4 0 Aranyjelvény
5 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 398,9 0 Aranyjelvény
6 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 397,1 0 Aranyjelvény
7 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 396,0 0 Aranyjelvény
8 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 395,4 0 Aranyjelvény
9 Nemes Helga 2004. Komáromi VSE 378,8 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 413,2 0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 410,5 0 Aranyjelvény
3 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 408,4 0 Aranyjelvény
4 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 406,9 0 Aranyjelvény
5 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 406,0 0 Aranyjelvény
6 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,6 0 Aranyjelvény
7 Lukács Róbert 2004. Komáromi VSE 401,8 0 Aranyjelvény
8 Jakab Márton 2004. BHSE 399,8 0 Aranyjelvény
9 Takács Dezső 2006. BHSE 395,2 0 Aranyjelvény
10 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 393,5 0 Aranyjelvény
11 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 389,1 0 Ezüstjelvény
12 Joachim Dániel 2006. BHSE 384,3 0 Ezüstjelvény
13 Jenei Marcell Gábor 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 359,8 0 -
14 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 356,5 0 -
15 Takács Péter ifj 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 354,6 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 626,3 0 Ifjú Mester
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 621,3 0 Ifjú Mester
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 621,0 0 Ifjú Mester
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 614,6 0 Aranyjelvény
5 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 614,1 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Mudra Máté Bendegúz
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 626,2 0 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,4 0 Ifjú Mester
3 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 615,9 0 Aranyjelvény
4 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 611,8 0 Ezüstjelvény
5 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 602,4 0 Ezüstjelvény
6 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 584,4 0 Bronzjelvény
7 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 582,7 0 Bronzjelvény
8 Mudra Máté Bendegúz 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 525,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 631,5 0 Mester
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 628,7 0 Mester
3 Biatovszki Mira 1992. UTE 623,2 0 Mester
4 Seffer Kata 1992. BHSE 615,5 0 II. osztály
5 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 600,2 0 II. osztály
6 Novák Zsófia 1994. BHSE 584,5 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 608,6 0 II. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 598,6 0 III. osztály
3 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,3 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 357,0 0 Aranyjelvény
2 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 345,0 0 Aranyjelvény
3 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 327,0 0 Ezüstjelvény
4 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 311,0 0 Bronzjelvény
5 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 310,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Kovács Gergő
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Zilahi Gergely
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zilahi Gergely 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 322,0 0 Bronzjelvény
2 Kovács Gergő 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 314,0 0 Bronzjelvény
3 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 286,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 345,0 0 Ezüstjelvény
2 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 342,0 0 Ezüstjelvény
3 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 338,0 0 Bronzjelvény
4 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 329,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 362,0 0 Aranyjelvény
2 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 357,0 0 Ezüstjelvény
3 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 347,0 0 Bronzjelvény
4 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 343,0 0 Bronzjelvény
5 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 339,0 0 Bronzjelvény
6 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 336,0 0 Bronzjelvény
7 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 335,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Anita 2002. BHSE 543,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Keszthelyi Ádám
2002
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 566,0 0 Aranyjelvény
2 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 525,0 0 Bronzjelvény
3 Keszthelyi Ádám 2002. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 456,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 576,0 0 I. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 558,0 0 III. osztály
3 Vas Virág dr 1977. BHSE 554,0 0 III. osztály
4 Gulyás Claudia 1998. BHSE 538,0 0 IV. osztály
5 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 535,0 0 IV. osztály
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 505,0 0 IV. osztály
7 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 482,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 566,0 0 II. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 560,0 0 II. osztály
3 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 557,0 0 III. osztály
4 Pál Zoltán 1980. BHSE 550,0 0 III. osztály
5 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 549,0 0 III. osztály
6 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 538,0 0 IV. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 533,0 0 IV. osztály
8 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 532,0 0 IV. osztály
9 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 528,0 0 IV. osztály
10 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 522,0 0 IV. osztály
11 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 507,0 0 IV. osztály
12 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 505,0 0 IV. osztály
13 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 502,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély