Delta Kupa 2021

Versenyengedély szám
091/B-02/07/2021
A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2021-02-28
A verseny vége
2021-02-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3300 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
2 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 82,0 0 I. osztály
3 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 66,0 0 I. osztály
4 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 86,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 180,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 185,0 0 I. osztály
2 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 184,0 0 I. osztály
3 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 171,0 0 I. osztály
4 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 164,0 0 I. osztály
5 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 154,0 0 I. osztály
6 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 194,0 0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 177,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 87,0 0 I. osztály
2 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 81,0 0 I. osztály
3 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 71,0 0 I. osztály
4 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 70,0 0 I. osztály
5 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 92,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 191,0 0 I. osztály
2 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 189,0 0 I. osztály
3 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 157,0 0 I. osztály
4 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 152,0 0 I. osztály
5 Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics 1979. Delta Combat LE 151,0 0 I. osztály
6 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 141,0 0 II. osztály
7 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 182,0 0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 174,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély