OB győztes, I-o. miatt - nem verseny

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
nincs
A verseny kezdete
2020-11-30
A verseny vége
2020-11-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Nemzeti-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Skeet 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 89,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Skeet 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 89,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 99,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Tamás István 2000. Köszolg SC 86,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szarka József
1978
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szarka József 1978. Köszolg SC 96,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zöldág János 1976. Köszolg SC 93,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 90,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 88,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 78,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély