Minősítő verseny Trap-Skeet

Versenyengedély szám
124/K-03/02/2021
A verseny szervezője
Balatonfüredi Lövészklub
A verseny helyszíne
Balatonfűzfői Lövész Egylet 8184 Balatonfűzfő Gyártelep 1500/14 Hrsz.
A verseny kezdete
2021-03-27
A verseny vége
2021-03-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
125/13.000 Ft 75/9.000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
OTP Bank: 11748007-20905505

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bőti Tibor
1981
Puskás Lövész Egyesület
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Akácos Gábor Norbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 108,0 0 II. osztály
2 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 0 III. osztály
3 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
4 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 92,0 0 IV. osztály
5 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 85,0 0 IV. osztály
6 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 78,0 0 IV. osztály
7 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 77,0 0 IV. osztály
8 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 72,0 0 IV. osztály
9 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 63,0 0 -
10 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 53,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ördög János
2002
Köszolg SC
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 67,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 45,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Tömör-Tones Petra
1999
Olympia-S SE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Olympia-S SE 89,0 0 III. osztály
2 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 85,0 0 IV. osztály
3 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 64,0 0 -
4 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 42,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 70,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Tánczos István
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 110,0 2 II. osztály
2 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 110,0 1 II. osztály
3 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 102,0 0 III. osztály
4 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0 III. osztály
5 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 87,0 0 IV. osztály
6 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 IV. osztály
7 Tánczos István 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 66,0 0 -
8 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 49,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 80,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 53,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 101,0 0 II. osztály
2 Józsa Kovács Kinga 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 92,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 67,0 0 -
2 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 66,0 0 -
3 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 58,0 0 -
4 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 56,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kemény Márk Dániel 2006. Debrecen Városi LE 48,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 102,0 0 Aranyjelvény
2 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 92,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély