Dormán József Emlékverseny

Versenyengedély szám
128/B-03/15/2021
A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Salgótarján, Zagyvarakodó Lőtér 3679 hrsz.
A verseny kezdete
2021-03-20
A verseny vége
2021-03-20
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft. versenyszámonkánt
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Végh Jánosné Sári Julianna 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 170,0 0 I. osztály
2 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta András
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Boczek Tibor dr
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Dénes Gábor
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Géczy Ádám
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Koczka András
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Péter
1988
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Tamás János
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
2 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 172,0 0 I. osztály
3 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 171,0 0 I. osztály
4 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 169,0 0 I. osztály
5 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 166,0 0 I. osztály
6 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 157,0 0 I. osztály
7 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 137,0 0 II. osztály
8 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 134,0 0 II. osztály
9 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 125,0 0 III. osztály
10 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 124,0 0 III. osztály
11 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 123,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 167,0 0 I. osztály
2 Söregi Sándor 1957. Salgótarjáni Sportlövő Klub 146,0 0 II. osztály
3 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Végh Jánosné Sári Julianna 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 163,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta András
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Boczek Tibor dr
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Dénes Gábor
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Géczy Ádám
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Koczka András
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Péter
1988
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Tamás János
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 178,0 0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 171,0 0 I. osztály
3 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 169,0 0 I. osztály
4 Szilágyi Lajos 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 160,0 0 I. osztály
5 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 155,0 0 I. osztály
6 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 150,0 0 I. osztály
7 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 146,0 0 II. osztály
8 Szládek János 1970. Salgótarjáni Sportlövő Klub 142,0 0 II. osztály
9 Kis Csaba Géza 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 138,0 0 II. osztály
10 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 137,0 0 II. osztály
11 Csarnai Tibor 1977. Salgótarjáni Sportlövő Klub 136,0 0 II. osztály
12 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 135,0 0 II. osztály
13 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 127,0 0 III. osztály
14 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 119,0 0 IV. osztály
15 Barta Ákos 1968. Salgótarjáni Sportlövő Klub 117,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 172,0 0 I. osztály
2 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 165,0 0 I. osztály
3 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 121,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 131,0 0 II. osztály
2 Urbán Tibor 1941. Salgótarjáni Sportlövő Klub 118,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Abuczki Laura
1999
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta András
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Boczek Tibor dr
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Dénes Gábor
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Géczy Ádám
1986
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Koczka András
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Péter
1988
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szlobodnyik Tamás János
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 245,0 0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 222,0 0 II. osztály
3 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 219,0 0 II. osztály
4 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 218,0 0 II. osztály
5 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 215,0 0 II. osztály
6 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 211,0 0 II. osztály
7 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 200,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Nagy Károly dr
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 239,0 0 II. osztály
2 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 204,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 207,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély