ZTE10 Kupa 10-25-50m ranglista verseny / nevezés 04.21-ig!

Versenyengedély szám
134/B-04/19/2021

A ZTE SKK klub megalakulásának a 10. évfordulójára rendezünk jubileumi versenyt.

Célunk az Európa Bajnokságra való felkészülés és minőségi versenyeztetési lehetőség biztosítása. 

Valamennyi korosztály részére, döntőkkel, lehetőség szerint nemzetközi mezőnnyel.

A verseny szervezője
ZTE Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-04-30
A verseny vége
2021-05-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 Ft vagy 10 EUR
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 620,1 0 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 617,5 0 Aranyjelvény
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 616,5 0 Aranyjelvény
4 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 612,7 0 Aranyjelvény
5 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,5 0 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 616,9 0 Aranyjelvény
3 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 610,9 0 Ezüstjelvény
4 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 605,0 0 Ezüstjelvény
5 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 576,7 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 629,7 0 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 626,8 0 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,5 0 Mester
4 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 605,4 0 II. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 601,3 0 II. osztály
6 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 553,7 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 622,4 0 I. osztály
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 622,3 0 I. osztály
3 Biatovszki Mira 1992. UTE 617,7 0 I. osztály
4 Seffer Kata 1992. BHSE 616,8 0 II. osztály
5 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 613,0 0 II. osztály
6 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 603,9 0 II. osztály
7 Novák Zsófia 1994. BHSE 588,2 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 387,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 379,0 0 Aranyjelvény
3 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 372,0 0 Aranyjelvény
4 Ferik Csilla 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 371,0 0 Aranyjelvény
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 371,0 0 Aranyjelvény
6 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 0 Aranyjelvény
7 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 363,0 0 Aranyjelvény
8 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 362,0 0 Aranyjelvény
9 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 361,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 392,0 0 Aranyjelvény
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 391,0 0 Aranyjelvény
3 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 383,0 0 Aranyjelvény
4 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 379,0 0 Aranyjelvény
5 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 378,0 0 Aranyjelvény
6 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 0 Aranyjelvény
7 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 372,0 0 Aranyjelvény
8 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 372,0 0 Aranyjelvény
9 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 372,0 0 Aranyjelvény
10 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 353,0 0 Ezüstjelvény
11 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 344,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 411,2 0 Aranyjelvény
2 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 406,6 0 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 404,2 0 Aranyjelvény
4 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 403,0 0 Aranyjelvény
5 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 402,9 0 Aranyjelvény
6 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PSLE 401,9 0 Aranyjelvény
7 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 400,1 0 Aranyjelvény
8 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 399,5 0 Aranyjelvény
9 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 397,7 0 Aranyjelvény
10 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PSLE 392,7 0 Aranyjelvény
11 Ferik Csilla 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 389,6 0 Ezüstjelvény
12 Nemes Helga 2004. Komáromi VSE 385,6 0 Ezüstjelvény
13 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 384,0 0 Ezüstjelvény
14 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 382,4 0 Ezüstjelvény
15 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 376,4 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 410,7 0 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 409,0 0 Aranyjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 406,6 0 Aranyjelvény
4 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 403,8 0 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 400,4 0 Aranyjelvény
6 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 397,4 0 Aranyjelvény
7 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 394,7 0 Aranyjelvény
8 Lukács Róbert 2004. Komáromi VSE 393,9 0 Aranyjelvény
9 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 393,1 0 Aranyjelvény
10 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 391,9 0 Aranyjelvény
11 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 389,5 0 Ezüstjelvény
12 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 386,0 0 Ezüstjelvény
13 Jakab Márton 2004. BHSE 385,6 0 Ezüstjelvény
14 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 385,3 0 Ezüstjelvény
15 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 384,4 0 Ezüstjelvény
16 Takács Dezső 2006. BHSE 383,5 0 Ezüstjelvény
17 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 378,0 0 Bronzjelvény
18 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 372,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 544,0 8 Bronzjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 541,0 7 Bronzjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 6 Bronzjelvény
4 Tóth Máté 2002. UTE 540,0 5 Bronzjelvény
5 Domokos István Gergő 2002. Csepel LE 538,0 9 Bronzjelvény
6 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 525,0 6 Bronzjelvény
7 Csapó Máté 2001. Csepel LE 521,0 4 Bronzjelvény
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 515,0 2 -
9 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 501,0 1 -
10 Kövér Ferenc 2002. Nyíregyházi PLE 405,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 572,0 15 Ifjú Mester
2 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 542,0 9 Bronzjelvény
3 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 538,0 8 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bálint András dr
1985
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 574,0 15 I. osztály
2 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 560,0 7 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 554,0 13 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 553,0 10 III. osztály
5 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 549,0 9 III. osztály
6 Varga Zoltán 1970. ZTE Sportlövész Klub 545,0 9 III. osztály
7 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 542,0 6 III. osztály
8 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 541,0 8 III. osztály
9 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 531,0 5 IV. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 528,0 5 IV. osztály
11 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 525,0 3 IV. osztály
12 Bálint András dr 1985. ZTE Sportlövész Klub 470,0 4 -
13 Ahl Frank 1965. ZTE Sportlövész Klub 453,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 569,0 12 II. osztály
2 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 544,0 3 III. osztály
3 Fejes Zsuzsanna 1986. BHSE 502,0 2 IV. osztály
4 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 501,0 3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 346,0 2 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 363,0 5 Aranyjelvény
2 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 296,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 11 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 359,0 5 Ezüstjelvény
3 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 359,0 3 Ezüstjelvény
4 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 341,0 5 Ezüstjelvény
5 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 340,0 2 Ezüstjelvény
6 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 321,0 4 Bronzjelvény
7 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 318,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Jancsó Joakim
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 366,0 3 Aranyjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 363,0 7 Aranyjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 360,0 5 Ezüstjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 355,0 9 Ezüstjelvény
5 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 355,0 4 Ezüstjelvény
6 Jancsó Joakim 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 338,0 5 Bronzjelvény
7 Gönczöl Ábel 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 337,0 1 Bronzjelvény
8 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 335,0 5 Bronzjelvény
9 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 335,0 2 Bronzjelvény
10 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 293,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 178,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 193,0 0 Aranyjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 181,0 0 Aranyjelvény
3 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 179,0 0 Aranyjelvény
4 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 170,0 0 Aranyjelvény
5 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 166,0 0 Aranyjelvény
6 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 146,0 0 Bronzjelvény
7 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 193,0 0 -
2 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 191,0 0 -
3 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 190,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavasz Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 196,0 0 -
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 195,0 0 -
3 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 181,0 0 -
4 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Rácz György
1972
BHSE
Biatovszki László
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 191,0 0 -
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 186,0 0 -
3 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 181,0 0 -
4 Biatovszki László 1963. UTE 157,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Gergely
1973
APLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Máté László
1999
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 542,0 7 -
2 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 489,0 2 -
3 Balogh Gergely 1973. APLE 487,0 8 -
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 291,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Gergely
1973
APLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 562,0 13 II. osztály
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 555,0 9 III. osztály
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 554,0 6 III. osztály
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 553,0 9 III. osztály
5 Balogh Gergely 1973. APLE 552,0 8 III. osztály
6 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 539,0 8 III. osztály
7 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 531,0 9 III. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 525,0 6 III. osztály
9 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 504,0 6 IV. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 486,0 1 IV. osztály
11 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 468,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 521,0 6 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 516,0 4 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 516,0 4 III. osztály
4 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 500,0 1 IV. osztály
5 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 487,0 1 IV. osztály
6 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 467,0 2 IV. osztály
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 394,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 552,0 0 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 516,0 2 -
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 493,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
2 Fejes Zsuzsanna 1986. BHSE 151,0 0 I. osztály
3 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 119,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 2 I. osztály
2 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 0 I. osztály
3 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 182,0 5 I. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 182,0 4 I. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 4 I. osztály
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 181,0 1 I. osztály
8 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 178,0 1 I. osztály
9 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 137,0 0 II. osztály
10 Porubszky Szabolcs László 1997. ZTE Sportlövész Klub 129,0 1 III. osztály
11 Porubszky Ákos 2005. ZTE Sportlövész Klub 126,0 0 III. osztály
12 Rákosa Róbert 1974. ZTE Sportlövész Klub 123,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 187,0 2 I. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 184,0 4 I. osztály
3 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 184,0 0 I. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 183,0 2 I. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 3 I. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 3 I. osztály
7 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 166,0 3 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 615,2 0 Aranyjelvény
2 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 570,6 0 Bronzjelvény
3 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 563,4 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,3 0 Aranyjelvény
2 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 602,9 0 Aranyjelvény
3 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 596,4 0 Aranyjelvény
4 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 595,6 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 615,1 0 Ifjú Mester
2 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 607,0 0 Ezüstjelvény
3 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 585,8 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,0 0 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,1 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 616,0 0 I. osztály
2 Biatovszki Mira 1992. UTE 610,4 0 II. osztály
3 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 607,5 0 II. osztály
4 Seffer Kata 1992. BHSE 603,3 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 625,0 0 Mester
2 Simó Kornél 1984. BHSE 618,6 0 I. osztály
3 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 617,3 0 I. osztály
4 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 611,5 0 II. osztály
5 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 605,4 0 III. osztály
6 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 603,3 0 III. osztály
7 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 595,1 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 174,0 57 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 1 161,0 54 I. osztály
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 1 148,0 47 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 146,0 39 Aranyjelvény
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 136,0 37 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 136,0 30 III. osztály
2 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 133,0 35 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 172,0 55 Mester
2 Simó Kornél 1984. BHSE 1 122,0 34 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 568,0 21 Aranyjelvény
2 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 541,0 12 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 565,0 20 Aranyjelvény
2 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 517,0 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 258,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 511,0 5 III. osztály
2 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 498,0 2 IV. osztály
3 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 496,0 7 IV. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 423,0 0 -
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 416,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 245,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 290,0 0 I. osztály
2 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 287,0 0 I. osztály
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 287,0 0 I. osztály
4 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 278,0 0 I. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 276,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 160,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 184,0 2 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 131,0 0 -
3 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 127,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kövér Ferenc 2002. Nyíregyházi PLE 159,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 162,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bálint András dr
1985
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 185,0 5 II. osztály
2 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 181,0 7 II. osztály
3 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 181,0 3 II. osztály
4 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 181,0 2 II. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 2 III. osztály
6 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 176,0 3 III. osztály
7 Burján Zoltán 1958. Ajkai TTE 174,0 1 III. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 1 III. osztály
9 Jancsó Joakim 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 170,0 2 III. osztály
10 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 168,0 1 III. osztály
11 Gönczöl Ábel 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 160,0 1 IV. osztály
12 Bálint András dr 1985. ZTE Sportlövész Klub 154,0 0 -
13 Ahl Frank 1965. ZTE Sportlövész Klub 150,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 571,0 17 II. osztály
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 559,0 6 III. osztály
3 Rédecsi Anita 2002. BHSE 546,0 8 III. osztály
4 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 505,0 3 IV. osztály
5 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 330,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély