HÉRAKLESZ-UP KUPA

Versenyengedély szám
135/K-04/01/2021
A verseny szervezője
Köszolg SC
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2021-04-03
A verseny vége
2021-04-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500ft/rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 87,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 112,0 0 Aranyjelvény
2 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 103,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 100,0 0 Ezüstjelvény
2 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 84,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 55,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hettyei Emőke 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 39,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kiss Péter Zoltán
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Lelkes Marcell János
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 69,0 0 Ezüstjelvény
2 Ördög János 2002. Köszolg SC 64,0 0 Ezüstjelvény
3 Lelkes Marcell János 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 45,0 0 -
4 Kiss Péter Zoltán 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 26,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 71,0 0 Ezüstjelvény
2 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 70,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 68,0 0 -
2 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 59,0 0 -
3 Vass Máté 2006. Köszolg SC 48,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 100 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 54,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély