Húsvét Kupa Zalaegerszeg

Versenyengedély szám
137/B-04/21/2021



 

A verseny szervezője
Göcsej Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-04-17
A verseny vége
2021-04-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Brigitta
1986
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
2 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
3 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 125,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 I. osztály
2 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 0 I. osztály
3 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
4 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 I. osztály
5 Gecse Félix 1999. Zalaegerszegi PLE 162,0 0 I. osztály
6 Németh Ádám 1989. Göcsej Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
7 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 182,0 0 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
4 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 171,0 0 I. osztály
5 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Brigitta
1986
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Füredi Tamás dr
1962
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
2 Németh Ádám 1989. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
3 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
4 Füredi Tamás dr 1962. Zalaegerszegi PLE 166,0 0 I. osztály
5 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 146,0 0 II. osztály
6 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
3 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 157,0 0 I. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavasz Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 III. osztály
2 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 175,0 0 III. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 173,0 0 III. osztály
4 Gecse Félix 1999. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 III. osztály
5 Németh Ádám 1989. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Borsos Attila
1968
Nagykanizsai PLE
Horváth Károly
1950
Nagykanizsai PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 279,0 0 I. osztály
2 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 278,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély