Nagykőrősi Tavasz

Versenyengedély szám
142/B-04/25/2021
A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2021-04-17
A verseny vége
2021-04-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000.-Ft versenyszámonként2750
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
10403129-50526784-51661002

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalai Henriett
1983
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Dékány Éva Tünde
1972
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 183,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 172,0 0 I. osztály
3 Szalai Henriett 1983. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 167,0 0 I. osztály
4 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 165,0 0 I. osztály
5 Dékány Éva Tünde 1972. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 141,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Kocsis Dezső
1966
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Pákozdi Sándor
1969
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Blahut Zoltán
1980
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Háder Tibor Ferenc
1990
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Végh Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Dékány Tamás
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Dávid Attila
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 191,0 0 I. osztály
2 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 185,0 5 I. osztály
3 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 185,0 0 I. osztály
4 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 185,0 0 I. osztály
5 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 184,0 0 I. osztály
6 Kovács Dávid Attila 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 180,0 0 I. osztály
7 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 0 I. osztály
8 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 179,0 0 I. osztály
9 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 167,0 0 I. osztály
10 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 164,0 0 I. osztály
11 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 0 I. osztály
12 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 162,0 0 I. osztály
13 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 157,0 0 I. osztály
14 Blahut Zoltán 1980. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 151,0 0 I. osztály
15 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 150,0 0 I. osztály
16 Háder Tibor Ferenc 1990. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 149,0 0 II. osztály
17 Kocsis Dezső 1966. Kecskeméti Lövész SE 147,0 0 II. osztály
18 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 146,0 0 II. osztály
19 Végh Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 145,0 0 II. osztály
20 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 141,0 0 II. osztály
21 Pákozdi Sándor 1969. Kecskeméti Lövész SE 139,0 0 II. osztály
22 Dékány Tamás 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 128,0 0 III. osztály
23 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 126,0 0 III. osztály
24 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 124,0 0 III. osztály
25 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 123,0 0 III. osztály
26 Oláh Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 117,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szántó István
1951
Kecskeméti Lövész SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Juhász Károly
1960
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Károly 1960. Kecskeméti Lövész SE 172,0 1 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 157,0 0 I. osztály
3 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 148,0 0 II. osztály
5 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 140,0 0 II. osztály
6 Szántó István 1951. Kecskeméti Lövész SE 129,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Palásti Ambrus
1943
Kecskeméti Lövész SE
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Ádám Kálmán
1948
Kecskeméti Lövész SE
Utasi Balázs
1947
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ádám Kálmán 1948. Kecskeméti Lövész SE 133,0 0 II. osztály
2 Palásti Ambrus 1943. Kecskeméti Lövész SE 132,0 0 II. osztály
3 Nagy István 1947. Városföldi SE 128,0 0 II. osztály
4 Utasi Balázs 1947. Kecskeméti Lövész SE 124,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Tímea
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 175,0 0 I. osztály
2 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 0 I. osztály
3 Szalóki Tímea 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Mahlaj Róbert
1977
Tiszakécskei LTSZSE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Dékány Tamás
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kovács Dávid Attila
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 179,0 0 I. osztály
2 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 178,0 0 I. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 177,0 0 I. osztály
4 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 167,0 0 I. osztály
5 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 163,0 0 I. osztály
6 Kovács Dávid Attila 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 0 I. osztály
7 Mahlaj Róbert 1977. Tiszakécskei LTSZSE 155,0 0 I. osztály
8 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 149,0 0 II. osztály
9 Dékány Tamás 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 126,0 0 III. osztály
10 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 121,0 0 III. osztály
11 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 117,0 0 IV. osztály
12 Oláh Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 74,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Antal Sándor István
1958
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Lajos
1954
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Juhász Károly
1960
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 162,0 0 I. osztály
2 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 155,0 0 I. osztály
3 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 155,0 0 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 151,0 0 I. osztály
5 Antal Sándor István 1958. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 135,0 0 II. osztály
6 Juhász Károly 1960. Kecskeméti Lövész SE 132,0 0 II. osztály
7 Szalóki Lajos 1954. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 120,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 201,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 168,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 70év - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 162,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 184,0 0 II. osztály
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 175,0 3 III. osztály
3 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 172,0 0 III. osztály
4 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 157,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 153,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 342,0 0 Ezüstjelvény
2 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 335,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Bánhegyi Dániel
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 357,0 4 Ezüstjelvény
2 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 348,0 7 Bronzjelvény
3 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 344,0 5 Bronzjelvény
4 Bánhegyi Dániel 2005. Kecskeméti Lövész SE 331,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazekas Márk
2003
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Márk 2003. Kecskeméti Lövész SE 489,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 550,0 13 III. osztály
2 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 548,0 9 III. osztály
3 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 547,0 6 III. osztály
4 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 543,0 7 III. osztály
5 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 539,0 0 IV. osztály
6 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 521,0 7 IV. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 520,0 2 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Csernai Kristóf
2009
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 169,0 2 II. osztály
2 Csernai Kristóf 2009. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 113,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 320,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 377,0 18 Ezüstjelvény
2 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 370,0 10 Ezüstjelvény
3 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 364,0 0 Bronzjelvény
4 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 354,0 8 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 568,0 0 Bronzjelvény
2 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 551,0 19 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély