MSSZ-MEFLSZ Országos Bajnokság 2021. 100 m-es Történelmi Pontlövész versenyszámok

Versenyengedély szám
312/ATp-10/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Elöltöltő-Fegyveres Lövészek Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2021-10-23
A verseny vége
2021-10-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Minnie - Felnőtt vegyes

WHITWORT  CSAPPANTYÚS SZABADPUSKA FEKVŐ 100 M

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 86,0 3 II. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 2 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
4 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 73,0 0 II. osztály
5 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
6 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 68,0 0 II. osztály
7 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 50,0 0 II. osztály
8 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 23,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Maximilian - Felnőtt vegyes

MINNIE  CSAPPANTYÚS HADIPUSKA 100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 58,0 0 II. osztály
2 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 53,0 0 II. osztály
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 20,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Whitwort - Felnőtt vegyes

MAXIMILIAN  KOVÁS SZABADPUSKA  100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 97,0 0 Mester
2 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 90,0 0 I. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
4 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 81,0 0 II. osztály
5 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
6 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 67,0 0 II. osztály
7 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 51,0 0 II. osztály
8 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 40,0 0 -
9 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 27,0 0 -
10 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 11,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Celburn - Felnőtt vegyes

GETTYBURG  CSAPPANTYÚS HADIPUSKA ÁLLÓ, KORHŰ ÖLTÖZET (PONTOZVA) 100 M 

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 65,0 0 II. osztály
2 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 38,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Frontiersman - Felnőtt vegyes

FRONTIENSMEN   100 M ELÖLTÖLTŐS CSAPPANTYÚS GÖMBLÖVEDÉKES NYILRIRÁNYZÉKÚ PUSKA, ÁLLVA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 84,0 0 II. osztály
2 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
3 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 72,0 0 II. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 69,0 0 II. osztály
5 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 68,0 0 II. osztály
6 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 66,0 0 II. osztály
7 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
8 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 59,0 0 II. osztály
9 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 57,0 0 II. osztály
10 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 47,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Gettysburg - Felnőtt vegyes

YELLOWBOY 100 M  1896 ELŐTTI ALSÓKULCSOS ISMÉTLŐ PUSKA ÁLLVA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 5 II. osztály
2 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 88,0 4 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 77,0 0 II. osztály
4 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 68,0 0 II. osztály
5 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 50,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

CELBURN  100 M  BÁRMILYEN EGYLÖVETŰ HÁTULTÖLTŐ 1870 ELŐTTI PERKUSSZIÓS PUSKA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 89,0 2 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 89,0 1 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 12 II. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 12 II. osztály
5 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 81,0 0 II. osztály
6 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
7 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 73,0 0 II. osztály
8 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
10 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher100 - Felnőtt vegyes

MANNLICHR 100   SZERELT LŐSZERES 1945 ELŐTTI HADIPUSKA 100 M FEKVE NYILT IRÁNYZÉKKAL

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
4 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
5 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 76,0 0 II. osztály
6 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
7 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 67,0 0 II. osztály
8 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 58,0 0 II. osztály
9 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 58,0 0 II. osztály
10 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 57,0 0 II. osztály
11 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 45,0 0 -
12 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Zajcev - Felnőtt vegyes

GARAND  1945 ELŐTTI ÖNTÖLTŐ HADIPUSKA 100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 0 I. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 80,0 0 II. osztály
3 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Quigley - Felnőtt vegyes

ZAJCEV  SZERELT LŐSZERES 1945 ELŐTTI HADIPUSKA  100 M FEKVE OPTIKAI IRÁNYZÉK

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
2 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
3 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
4 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 100m - Felnőtt vegyes

QUIGLEY  1896 ELŐTTI EGYLÖVETŰ SZERELT SŐSZERES HÁTULTÖLTŐ PUSKA 100 M

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
3 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 65,0 0 II. osztály
4 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 57,0 0 II. osztály
5 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 47,0 0 -
6 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély