MSSZ-MEFLSZ Országos Bajnokság 2021. 25-50m-es Történelmi Pontlövész versenyszámok

Versenyengedély szám
269/ATp-09/02/2021
A verseny szervezője
Zalaszentgrót Lövészklub
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-09-25
A verseny vége
2021-09-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 Ft/fő/ versenyszám. Személyenként kettő versenyszám feletti nevezés esetén a MEFLVSZ átvállalja a további költségeket.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

Kuchenreuter Replica

25m Csappantyús pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 90,0 0 I. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
4 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 82,0 1 II. osztály
5 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 82,0 0 II. osztály
6 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
7 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 75,0 0 II. osztály
8 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
9 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
10 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 37,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

Mariette25m Csappantyús revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 90,0 0 I. osztály
3 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 84,0 1 II. osztály
4 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
5 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
7 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 79,0 0 II. osztály
8 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 76,0 0 II. osztály
9 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
10 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
11 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
12 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 47,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Cominazzo - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

Pennsylvania50m Kovás puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 95,0 0 Mester
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 87,0 0 II. osztály
4 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 82,0 0 II. osztály
5 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
7 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 56,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

Vetterli50m Csappantyús elöltöltős szabadpuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 95,0 76 Mester
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 95,0 41 Mester
3 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 93,0 0 I. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
5 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 88,0 3 II. osztály
6 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 88,0 1 II. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
8 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
10 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Donald Malson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 70,0 0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 57,0 0 II. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 50,0 0 II. osztály
5 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 36,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Miquelet - Felnőtt vegyes

Cominazzo25m Huzagolatlan kovás pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 76,0 0 II. osztály
2 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Remington - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 160,0 0 Mester
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 159,0 0 Mester
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 123,0 0 Mester
4 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 120,0 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Lamarmora - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 96,0 0 Mester
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 0 I. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 69 I. osztály
4 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 90,0 67 I. osztály
5 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 90,0 0 I. osztály
6 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 87,0 3 II. osztály
7 Gecse Félix 1999. Zalaegerszegi PLE 87,0 2 II. osztály
8 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 86,0 0 II. osztály
9 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 85,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

Paterson

25m Nyitott keretes csappantyús revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
3 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
4 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
5 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 74,0 0 II. osztály
6 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 69,0 2 II. osztály
7 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 1 II. osztály
8 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 63,0 0 II. osztály
9 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 56,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

Frommer25m 1945 előtti öntöltő hadi pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
3 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
4 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 71,0 2 II. osztály
5 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 71,0 1 II. osztály
6 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
7 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 66,0 0 II. osztály
8 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 65,0 0 II. osztály
9 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 57,0 0 II. osztály
10 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 51,0 0 II. osztály
11 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 40,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Lenkey - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 93,0 0 I. osztály
2 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 91,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

Webley25m 1896 előtti SA Revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Sváb Sándor
1976
BPLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 90,0 7 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 6 I. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
5 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 74,0 0 II. osztály
6 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 54,0 1 II. osztály
7 Sváb Sándor 1976. BPLE 54,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Rákóczi - Felnőtt vegyes

Rákóczi

25m kovás vagy kanócos huzagolt vagy huzagolatlan egylövetű pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 79,0 3 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 2 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

Berdan50m Csappantyús hátultöltős puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 94,0 0 I. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 83,0 0 II. osztály
4 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 81,0 0 II. osztály
5 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
6 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 73,0 0 II. osztály
7 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 56,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

Trapper

50m Gömblövedékes puska modern kiegészítők nélkül

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 3 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 89,0 2 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
4 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
5 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 87,0 3 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 87,0 2 II. osztály
7 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 87,0 0 II. osztály
8 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 86,0 0 II. osztály
9 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 84,0 2 II. osztály
10 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 84,0 1 II. osztály
11 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
12 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
13 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 79,0 0 II. osztály
14 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 69,0 0 II. osztály
15 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

Yellowboy

50m 1896 előtti ismétlő puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Sváb Sándor
1976
BPLE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 90,0 0 I. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
4 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 86,0 75 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 86,0 68 II. osztály
6 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
7 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 84,0 2 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 84,0 1 II. osztály
9 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 78,0 0 II. osztály
10 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
11 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 75,0 0 II. osztály
12 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Augustin - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
2 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 70,0 0 II. osztály
3 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 65,0 0 II. osztály
4 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 45,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

Mannlicher

50m 1886 - 1945 között rendszeresített ismétlő hadi puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 93,0 0 I. osztály
2 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 87,0 4 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 87,0 3 II. osztály
4 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 83,0 3 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 83,0 2 II. osztály
6 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
7 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 76,0 0 II. osztály
9 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
10 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

Garand50m 1886 - 1945 között rendszeresített félautomata hadipuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 83,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 3 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 1 II. osztály
4 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 77,0 0 II. osztály
5 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 70,0 3 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 70,0 1 II. osztály
7 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély