MSSZ Országos Bajnokság 2021. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vadász trap

Versenyengedély szám
151/AK-07/02/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2021-07-31
A verseny vége
2021-07-31
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 10.000.- forint, 75 korong esetén 7.500.- forint versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vadász-Trap 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Genáhl Krisztián
1978
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Szarka József
1978
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Akácos Gábor Norbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hajdú Tamás
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter
1983
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sárközy Gyula
1972
Tatabánya Városi LK
Sárközy Gyula Szilveszter
2001
Tatabánya Városi LK
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Gráf Péter
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Renner Tibor
1977
Köszolg SC
Fenyves Norbert
1976
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Piri Gábor
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Rózsás György Domonkos
1975
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csapatok
Debrecen VLE
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán 1981 Debrecen Városi LE
KÖSZOLG SC "A"
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Szarka József 1978 Köszolg SC
KÖSZOLG SC "B"
Genáhl Krisztián 1978 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
Talabér Krisztián 1980 Köszolg SC
"KÖSZOLG SC "C"
Paragi Károly 1974 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Renner Tibor 1977 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE
Akácos Gábor Norbert 1968 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs 1985 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Zoltán 1981. Debrecen Városi LE 97,0 0 I. osztály
2 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 95,0 24 I. osztály
3 Rózsás György Domonkos 1975. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 95,0 23 I. osztály
4 Zöldág János 1976. Köszolg SC 94,0 0 I. osztály
5 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 90,0 0 II. osztály
6 Talabér Krisztián 1980. Köszolg SC 89,0 0 II. osztály
7 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 88,0 0 II. osztály
8 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
9 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 87,0 0 II. osztály
10 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 85,0 0 II. osztály
11 Szarka József 1978. Köszolg SC 85,0 0 II. osztály
12 Renner Tibor 1977. Köszolg SC 83,0 0 II. osztály
13 Genáhl Krisztián 1978. Köszolg SC 83,0 0 II. osztály
14 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 81,0 0 II. osztály
15 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
16 Brilla Gyula 1973. Vasvári Koronglövő Akadémia 77,0 0 II. osztály
17 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
18 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 74,0 0 II. osztály
19 Fenyves Norbert 1976. Debrecen Városi LE 71,0 0 III. osztály
20 Piri Gábor 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 69,0 0 III. osztály
21 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 62,0 0 IV. osztály
22 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 58,0 0 IV. osztály
23 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 53,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Debrecen VLE Debre 272,0 0
2 KÖSZOLG SC "A" Kösz 270,0 24
3 KÖSZOLG SC "B" Kösz 266,0 0
4 Magasi Tölgy LSE Magas 241,0 0
5 "KÖSZOLG SC "C" Kösz 238,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Langbein Szabolcs
1999
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Csapatok
KÖSZOLG SC "A"
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
Vass Máté 2006 Köszolg SC
Farkas Tamás 2001 Köszolg SC
KÖSZOLG SC "B"
Ördög János 2002 Köszolg SC
Zöldág Gergő 2001 Köszolg SC
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE
Akácos Gábor 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint 2003 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csirkovics Ádám 2002 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Máté 2006. Köszolg SC 87,0 0 Ezüstjelvény
2 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 85,0 0 Ezüstjelvény
3 Horváth Bálint 2003. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 84,0 0 Ezüstjelvény
4 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 83,0 0 Ezüstjelvény
5 Ördög János 2002. Köszolg SC 83,0 0 Ezüstjelvény
6 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 80,0 0 Ezüstjelvény
7 Zöldág Gergő 2001. Köszolg SC 76,0 0 Ezüstjelvény
8 Langbein Szabolcs 1999. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 Bronzjelvény
9 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 58,0 0 -
10 Csirkovics Ádám 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 36,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC "A" Kösz 252,0 0
2 KÖSZOLG SC "B" Kösz 217,0 0
3 Magasi Tölgy LSE Magas 203,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Mészáros Zsoltné
1974
Köszolg SC
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG Amazonok
Csorba Gyuláné 1986 Köszolg SC
Nemes Dóra 2004 Köszolg SC
Sörös Mirjana 1984 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 82,0 0 II. osztály
2 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 68,0 0 II. osztály
3 Kardos Zsoltné 1980. Debrecen Városi LE 66,0 0 II. osztály
4 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 64,0 0 III. osztály
5 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 55,0 0 IV. osztály
6 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 52,0 0 IV. osztály
7 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 50,0 0 IV. osztály
8 Mészáros Zsoltné 1974. Köszolg SC 47,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Amazonok Kösz 205,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Trap 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Tánczos István
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
KÖSZOLG SC Veterán
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Török Péter 1951 Köszolg SC
Gál Sándor 1957 Köszolg SC
HKLK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 87,0 0 I. osztály
2 Gál Sándor 1957. Köszolg SC 83,0 0 II. osztály
3 Török Péter 1951. Köszolg SC 75,0 0 II. osztály
4 Tánczos István 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 III. osztály
5 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 44,0 0 -
6 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 34,0 0 -
7 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 17,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC Veterán Kösz 245,0 0
2 HKLK Honv� 95,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély