MSSZ Országos Bajnokság 2021. Trap döntős

Versenyengedély szám
226/AK-07/03/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2021-07-18
A verseny vége
2021-07-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
8.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Balatonfűzfői Lövész Egylet
OTP Bank 11748007-20905505
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Trap-döntős 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Übelher Gyula
1980
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Ledó Gábor
1977
Lajta-hansági VLK
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Csapatok
VASVRI KLA "A"
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
KÖSZOLG SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Olympia-Sarlóspuszta SE
Forini Stefano 1959 Olympia-S SE
Pap Imre dr 1955 Olympia-S SE
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 71,0 0 III. osztály
2 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 68,0 0 III. osztály
3 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 67,0 1 III. osztály
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 67,0 0 III. osztály
5 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 64,0 0 III. osztály
6 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 60,0 0 IV. osztály
7 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 60,0 0 IV. osztály
8 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 59,0 0 IV. osztály
9 Ledó Gábor 1977. Lajta-hansági VLK 59,0 0 IV. osztály
10 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 58,0 0 IV. osztály
11 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 57,0 0 IV. osztály
12 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 56,0 0 IV. osztály
13 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 56,0 0 IV. osztály
14 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 56,0 0 IV. osztály
15 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 55,0 0 IV. osztály
16 Ördög János 2002. Köszolg SC 50,0 0 IV. osztály
17 Übelher Gyula 1980. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 46,0 0 -
18 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 45,0 0 -
19 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 42,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASVRI KLA "A" Vasv� 194,0 1
2 Olympia-Sarlóspuszta SE Olymp 184,0 0
3 KÖSZOLG SC Kösz 166,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap-döntős 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hettyei Emőke
2000
Balatonfűzfői LE
Mészáros Zsoltné
1974
Köszolg SC
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 79,0 0 I. osztály
2 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 48,0 1 IV. osztály
3 Hettyei Emőke 2000. Balatonfűzfői LE 48,0 0 IV. osztály
4 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 41,0 0 -
5 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 41,0 0 -
6 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 38,0 0 -
7 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 33,0 0 -
8 Mészáros Zsoltné 1974. Köszolg SC 32,0 0 -
9 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 24,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély