Kékvonal Rapid Shooting minősítő verseny

Versenyengedély szám
083/Sz-04/04/2021
A verseny szervezője
Kékvonal Lövész Klub SE
A verseny helyszíne
Globus lőtér, 1106 Budapest Maglódi út 47.
A verseny kezdete
2021-04-17
A verseny vége
2021-04-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Losteiner Ada Aida
2005
Kékvonal Lövész Klub SE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Damján Jácint Olivér
1977
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Losteiner Ada Aida 2005. Kékvonal Lövész Klub SE 100,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alatrach Mohamed Fuad
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Aradi László
1968
Kékvonal Lövész Klub SE
Bozsó András Károly dr
1991
Kékvonal Lövész Klub SE
Burda Zsolt
1972
Kékvonal Lövész Klub SE
Bódogh Tamás
1994
Kékvonal Lövész Klub SE
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Enyedi Levente László
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Guba Gábor
1993
Kékvonal Lövész Klub SE
Gutper László
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
József Ferenc
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Kakucsi Gábor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Kirilla Dániel
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Kovács Lajos
1964
Kékvonal Lövész Klub SE
Kozák Sándor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Marek Viktor
1988
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Vivien
1997
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Ágnes
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Márczi Judit
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Németh András Tibor
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Perge Bálint
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Prónafalvi-Farkas Csaba
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Retek Amadé
1985
Kékvonal Lövész Klub SE
Rigó Tamás
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Zilinyi Dániel
1995
Kékvonal Lövész Klub SE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Damján Jácint Olivér
1977
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Damján Jácint Olivér 1977. COLT PLE 100,0 0 II. osztály
2 Enyedi Levente László 1999. Kékvonal Lövész Klub SE 93,0 0 II. osztály
3 Prónafalvi-Farkas Csaba 1980. Kékvonal Lövész Klub SE 90,0 0 II. osztály
4 Rigó Tamás 1974. Kékvonal Lövész Klub SE 89,0 0 II. osztály
5 Zsupán Norbert 1977. Ajkai TTE 89,0 0 II. osztály
6 Gutper László 1980. Kékvonal Lövész Klub SE 83,0 0 II. osztály
7 Perge Bálint 2000. Kékvonal Lövész Klub SE 83,0 0 II. osztály
8 Zilinyi Dániel 1995. Kékvonal Lövész Klub SE 82,0 0 II. osztály
9 Kakucsi Gábor 1977. Kékvonal Lövész Klub SE 78,0 0 II. osztály
10 Aradi László 1968. Kékvonal Lövész Klub SE 75,0 0 II. osztály
11 Bozsó András Károly dr 1991. Kékvonal Lövész Klub SE 75,0 0 II. osztály
12 Németh András Tibor 2000. Kékvonal Lövész Klub SE 74,0 0 II. osztály
13 Bódogh Tamás 1994. Kékvonal Lövész Klub SE 71,0 0 II. osztály
14 Kirilla Dániel 1998. Kékvonal Lövész Klub SE 67,0 0 II. osztály
15 Marek Viktor 1988. Kékvonal Lövész Klub SE 66,0 0 II. osztály
16 Molnár Vivien 1997. Kékvonal Lövész Klub SE 60,0 0 II. osztály
17 Burda Zsolt 1972. Kékvonal Lövész Klub SE 58,0 0 II. osztály
18 József Ferenc 1974. Kékvonal Lövész Klub SE 49,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alatrach Mohamed Fuad
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Aradi László
1968
Kékvonal Lövész Klub SE
Bozsó András Károly dr
1991
Kékvonal Lövész Klub SE
Burda Zsolt
1972
Kékvonal Lövész Klub SE
Bódogh Tamás
1994
Kékvonal Lövész Klub SE
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Enyedi Levente László
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Guba Gábor
1993
Kékvonal Lövész Klub SE
Gutper László
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
József Ferenc
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Kakucsi Gábor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Kirilla Dániel
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Kovács Lajos
1964
Kékvonal Lövész Klub SE
Kozák Sándor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Marek Viktor
1988
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Vivien
1997
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Ágnes
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Márczi Judit
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Németh András Tibor
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Perge Bálint
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Prónafalvi-Farkas Csaba
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Retek Amadé
1985
Kékvonal Lövész Klub SE
Rigó Tamás
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Zilinyi Dániel
1995
Kékvonal Lövész Klub SE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Damján Jácint Olivér
1977
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zilinyi Dániel 1995. Kékvonal Lövész Klub SE 100,0 0 II. osztály
2 Rigó Tamás 1974. Kékvonal Lövész Klub SE 97,0 0 II. osztály
3 Prónafalvi-Farkas Csaba 1980. Kékvonal Lövész Klub SE 95,0 0 II. osztály
4 Enyedi Levente László 1999. Kékvonal Lövész Klub SE 63,0 0 II. osztály
5 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 49,0 0 III. osztály
6 Perge Bálint 2000. Kékvonal Lövész Klub SE 43,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alatrach Mohamed Fuad
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Aradi László
1968
Kékvonal Lövész Klub SE
Bozsó András Károly dr
1991
Kékvonal Lövész Klub SE
Burda Zsolt
1972
Kékvonal Lövész Klub SE
Bódogh Tamás
1994
Kékvonal Lövész Klub SE
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Enyedi Levente László
1999
Kékvonal Lövész Klub SE
Guba Gábor
1993
Kékvonal Lövész Klub SE
Gutper László
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
József Ferenc
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Kakucsi Gábor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Kirilla Dániel
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Kovács Lajos
1964
Kékvonal Lövész Klub SE
Kozák Sándor
1977
Kékvonal Lövész Klub SE
Marek Viktor
1988
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Vivien
1997
Kékvonal Lövész Klub SE
Molnár Ágnes
1998
Kékvonal Lövész Klub SE
Márczi Judit
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Németh András Tibor
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Perge Bálint
2000
Kékvonal Lövész Klub SE
Prónafalvi-Farkas Csaba
1980
Kékvonal Lövész Klub SE
Retek Amadé
1985
Kékvonal Lövész Klub SE
Rigó Tamás
1974
Kékvonal Lövész Klub SE
Zilinyi Dániel
1995
Kékvonal Lövész Klub SE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Damján Jácint Olivér
1977
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perge Bálint 2000. Kékvonal Lövész Klub SE 100,0 0 II. osztály
2 Prónafalvi-Farkas Csaba 1980. Kékvonal Lövész Klub SE 99,0 0 II. osztály
3 Kakucsi Gábor 1977. Kékvonal Lövész Klub SE 92,0 0 II. osztály
4 Zilinyi Dániel 1995. Kékvonal Lövész Klub SE 92,0 0 II. osztály
5 Gutper László 1980. Kékvonal Lövész Klub SE 90,0 0 II. osztály
6 Rigó Tamás 1974. Kékvonal Lövész Klub SE 87,0 0 II. osztály
7 Aradi László 1968. Kékvonal Lövész Klub SE 87,0 0 II. osztály
8 József Ferenc 1974. Kékvonal Lövész Klub SE 73,0 0 II. osztály
9 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 73,0 0 II. osztály
10 Enyedi Levente László 1999. Kékvonal Lövész Klub SE 73,0 0 II. osztály
11 Marek Viktor 1988. Kékvonal Lövész Klub SE 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély