Aba Sámuel Kupa

Versenyengedély szám
257/B-08/14/2021
A verseny szervezője
Feldebrői Lövész Klub
A verseny helyszíne
3352, Feldebrő Lőtér (Dózsa Gy. út végén balra, külterület)
A verseny kezdete
2021-08-08
A verseny vége
2021-08-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Egyéniben 1400Ft/versenyszám ezt követő további fegyvernemekben 1000Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Szűcs Zoltán
1955
Feldebrői Lövész Klub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 191,0 0 I. osztály
2 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 189,0 0 I. osztály
3 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 188,0 0 I. osztály
4 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 187,0 0 I. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 186,0 4 I. osztály
6 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 186,0 3 I. osztály
7 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 186,0 3 I. osztály
8 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 186,0 1 I. osztály
9 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 185,0 7 I. osztály
10 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 185,0 5 I. osztály
11 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 184,0 0 I. osztály
12 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 182,0 0 I. osztály
13 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 178,0 7 I. osztály
14 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 178,0 4 I. osztály
15 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 174,0 0 I. osztály
16 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 167,0 0 I. osztály
17 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 159,0 0 I. osztály
18 Szűcs Zoltán 1955. Feldebrői Lövész Klub 148,0 0 II. osztály
19 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bíró Gábor
1981
Feldebrői Lövész Klub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Szűcs Zoltán
1955
Feldebrői Lövész Klub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 8 I. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 183,0 5 I. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 182,0 5 I. osztály
4 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 182,0 2 I. osztály
5 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 181,0 10 I. osztály
6 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 181,0 7 I. osztály
7 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 181,0 6 I. osztály
8 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 180,0 0 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 179,0 0 I. osztály
10 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 177,0 0 I. osztály
11 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 169,0 0 I. osztály
12 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 164,0 0 I. osztály
13 Bíró Gábor 1981. Feldebrői Lövész Klub 155,0 0 I. osztály
14 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 147,0 0 II. osztály
15 Farkas Tamás 1978. VAMAV LSK 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 280,0 0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 279,0 0 I. osztály
3 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 278,0 0 I. osztály
4 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 275,0 0 I. osztály
5 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 237,0 0 II. osztály
6 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély