ALE Minősítő verseny 4/2021

Versenyengedély szám
254/B-11/13/2020
A verseny szervezője
Angyalföldi Lövész Egylet
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2021-08-04
A verseny vége
2021-08-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 181,0 0 I. osztály
2 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 175,0 0 I. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 153,0 0 I. osztály
4 Vincze József 1955. ALE 151,0 0 I. osztály
5 Sziráki Zsolt 1967. Magyar Rendőr Szituációs LE 138,0 0 II. osztály
6 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 130,0 0 II. osztály
7 Fábián Péter dr 1972. ALE 129,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 156,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Bedő Vince
2000
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 185,0 0 I. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 176,0 0 I. osztály
3 Cseh László 1972. ALE 161,0 0 I. osztály
4 Ciráki F. György dr. 1948. ALE 155,0 0 I. osztály
5 Bedő Vince 2000. UTE 150,0 0 I. osztály
6 Vincze József 1955. ALE 149,0 0 II. osztály
7 Regáli László dr 1963. ALE 148,0 0 II. osztály
8 László Árpád 1958. ALE 143,0 0 II. osztály
9 Sziklai Ferenc 1942. ALE 142,0 0 II. osztály
10 Adonyi József 1957. ALE 141,0 0 II. osztály
11 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 138,0 2 II. osztály
12 Sziráki Zsolt 1967. Magyar Rendőr Szituációs LE 138,0 1 II. osztály
13 Martin János 1983. ALE 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély