MSSZ Országos Bajnokság 2021. Trap felnőtt

Versenyengedély szám
228/AK-08/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Dunakiliti (koronglőtér)
A verseny kezdete
2021-08-14
A verseny vége
2021-08-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
12.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor Norbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Ledó Gábor
1977
Lajta-hansági VLK
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Rózsás György Domonkos
1975
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Visnyei Balázs dr
1969
Balatonfűzfői LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Lukácsi Zoltán
1980
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tánczos István
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
Olympia-Sarlóspuszta SE
Moldován Marcell 1996 Olympia-S SE
Hegyi Norbert 1974 Olympia-S SE
Pap Imre dr 1955 Olympia-S SE
MátraHegyi Sportlövő SE.
Rózsás György Domonkos 1975 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Rosta Márton 1986 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Safranka Balázs 2003 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Magasi Tölgy LSE
Akácos Gábor 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor Norbert 1968 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Tánczos István 1965 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
DVLE
Galla János 1972 Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
"""VASVÁRI KLA "A"
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""VASVÁRI KLA "B"
Járja János 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj. 1971 Vasvári Koronglövő Akadémia
Lukácsi Zoltán 1980 Vasvári Koronglövő Akadémia
KÖSZOLG SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 121,0 0 Mester
2 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 112,0 0 II. osztály
3 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 111,0 0 II. osztály
4 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 109,0 0 II. osztály
5 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 107,0 6 II. osztály
6 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 107,0 5 II. osztály
7 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 106,0 0 II. osztály
8 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 106,0 0 II. osztály
9 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 106,0 0 II. osztály
10 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 105,0 0 II. osztály
11 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 105,0 0 II. osztály
12 Ledó Gábor 1977. Lajta-hansági VLK 104,0 0 II. osztály
13 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 103,0 0 III. osztály
14 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 102,0 0 III. osztály
15 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 100,0 0 III. osztály
16 Ördög János 2002. Köszolg SC 100,0 0 III. osztály
17 Lukácsi Zoltán 1980. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 0 III. osztály
18 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 98,0 0 III. osztály
19 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
20 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 96,0 0 III. osztály
21 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 96,0 0 III. osztály
22 Rózsás György Domonkos 1975. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 95,0 0 III. osztály
23 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 94,0 0 III. osztály
24 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 88,0 0 IV. osztály
25 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 86,0 0 IV. osztály
26 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 70,0 0 IV. osztály
27 Tánczos István 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 70,0 0 IV. osztály
28 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 69,0 0 -
29 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 10,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 44,0 0
2 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 42,0 0
3 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 33,0 0
4 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 28,0 0
5 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 21,0 0
6 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 13,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Olympia-Sarlóspuszta SE Olymp 339,0 0
2 """VASVÁRI KLA "A" Vasv� 314,0 0
3 DVLE Debre 311,0 5
4 KÖSZOLG SC Kösz 302,0 0
5 MátraHegyi Sportlövő SE. Mátr 298,0 6
6 """VASVÁRI KLA "B" Vasv� 256,0 0
7 Magasi Tölgy LSE Magas 234,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Tömör-Tones Petra
1999
Olympia-S SE
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Hettyei Emőke
2000
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 104,0 0 II. osztály
2 Tömör-Tones Petra 1999. Olympia-S SE 96,0 0 III. osztály
3 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 92,0 0 III. osztály
4 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 88,0 0 III. osztály
5 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 87,0 0 III. osztály
6 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 78,0 0 IV. osztály
7 Kardos Zsoltné 1980. Debrecen Városi LE 75,0 0 IV. osztály
8 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 74,0 0 IV. osztály
9 Hettyei Emőke 2000. Balatonfűzfői LE 68,0 0 IV. osztály
10 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 67,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Olympia-S SE 38,0 0
2 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 37,0 0
3 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 24,0 0
4 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 21,0 0
5 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 18,0 0
6 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 11,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély