MSSZ Országos Bajnokság 2021. Skeet döntős felnőtt

Versenyengedély szám
225/AK-07/02/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2021-07-17
A verseny vége
2021-07-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Skeet-döntős 120 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Csapatok
Igaly József Lk
Győri Domonkos 1996 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Simon Evelin 2003 Igaly József Lövész Klub SE
Vasvári KLA
Tódor Zoltán 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely 1978 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka 1984 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 I. osztály
2 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
3 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 85,0 0 II. osztály
4 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 83,0 0 II. osztály
5 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 82,0 0 II. osztály
6 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 80,0 0 II. osztály
7 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 77,0 0 III. osztály
8 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 75,0 0 III. osztály
9 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 70,0 0 IV. osztály
10 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 64,0 0 IV. osztály
11 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 53,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vasvári KLA Vasv� 245,0 0
2 Igaly József Lk Igaly 215,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet-döntős 120 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély