Fehérvár Kupa

Versenyengedély szám
252/Tp-07/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Elöltöltő-Fegyveres Lövészek Szövetsége
A verseny helyszíne
Székesfehérvár Alba Volán Lőtér
A verseny kezdete
2021-07-17
A verseny vége
2021-07-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 93,0 0 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 90,0 0 I. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
4 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
5 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 87,0 0 II. osztály
6 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
7 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
8 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 71,0 0 II. osztály
9 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 26,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 94,0 0 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 93,0 0 I. osztály
3 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 90,0 0 I. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
6 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
7 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 83,0 0 II. osztály
8 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 83,0 0 II. osztály
9 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Rákóczi - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 82,0 0 II. osztály
2 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 74,0 0 II. osztály
3 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Keszei Sándor
1953
Western Lövész SE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 98,0 0 Mester
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 96,0 0 Mester
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 95,0 0 Mester
4 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 93,0 0 I. osztály
5 Keszei Sándor 1953. Western Lövész SE 92,0 0 I. osztály
6 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 85,0 0 II. osztály
7 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 82,0 0 II. osztály
8 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 79,0 0 II. osztály
9 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Keszei Sándor
1953
Western Lövész SE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keszei Sándor 1953. Western Lövész SE 89,0 74 II. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 72 II. osztály
3 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 89,0 0 II. osztály
4 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 87,0 0 II. osztály
5 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 86,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
7 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 81,0 5 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 81,0 4 II. osztály
9 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 81,0 1 II. osztály
10 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 79,0 0 II. osztály
11 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 76,0 0 II. osztály
12 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 74,0 0 II. osztály
13 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 67,0 0 II. osztály
14 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 89,0 0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
4 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 76,0 0 II. osztály
5 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
6 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Lamarmora - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 94,0 0 I. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 89,0 75 II. osztály
4 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 89,0 70 II. osztály
5 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 84,0 2 II. osztály
6 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
7 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 80,0 0 II. osztály
8 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 80,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 92,0 0 I. osztály
2 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 71,0 0 II. osztály
3 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Donald Malson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 64,0 0 II. osztály
4 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 59,0 0 II. osztály
5 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 57,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 71,0 0 II. osztály
3 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Augustin - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 75,0 0 II. osztály
2 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
3 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 63,0 0 II. osztály
4 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Miquelet - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Csiktusnádi Kiss Kálmán
1970
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiktusnádi Kiss Kálmán 1970. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
2 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
3 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 95,0 0 Mester
2 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 91,0 0 I. osztály
3 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 90,0 2 I. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 1 I. osztály
5 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
7 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 0 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 4 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 86,0 2 II. osztály
3 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 79,0 0 II. osztály
4 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 3 II. osztály
3 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 78,0 1 II. osztály
4 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 77,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
2 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
3 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
4 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 52,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 77,0 0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 68,0 0 II. osztály
3 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 60,0 0 II. osztály
4 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 59,0 0 II. osztály
5 Kovács Melinda dr. 1982. Kisalföldi Lövészklub 38,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély