I. o. Steel challenge verseny

Versenyengedély szám
256/Sz-07/03/2021
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-07-31
A verseny vége
2021-08-08
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
SVIR-ben haatáridőre nevezés esetén: 3.000 Ft/fő/versenyszám, helyszíni nevezés: 4.000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 90,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 I. osztály
4 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 87,0 0 I. osztály
5 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 83,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 83,0 0 I. osztály
7 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 82,0 0 I. osztály
8 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 75,0 0 II. osztály
9 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 74,0 0 II. osztály
10 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
11 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 70,0 0 II. osztály
12 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
13 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 64,0 0 II. osztály
14 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 52,0 0 III. osztály
15 Gulyás Roland 1978. Kisalföldi Lövészklub 26,0 0 IV. osztály
16 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 26,0 0 IV. osztály
17 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 18,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Füleki Zoltán
1967
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
K. Szabó Gábor
1974
Győri Polgári LE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Böde Kristóf
1991
Kisalföldi Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 90,0 0 I. osztály
3 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 87,0 0 I. osztály
4 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 87,0 0 I. osztály
5 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 I. osztály
6 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 84,0 0 I. osztály
7 Király Ákos 1975. Sasszem SE 82,0 0 I. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
9 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 78,0 0 II. osztály
10 Füleki Zoltán 1967. Kisalföldi Lövészklub 73,0 0 II. osztály
11 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 73,0 0 II. osztály
12 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 70,0 0 II. osztály
13 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 70,0 0 II. osztály
14 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 65,0 0 II. osztály
15 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 II. osztály
16 Joó Szabolcs 1982. Győri Lövészklub 59,0 0 III. osztály
17 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 54,0 0 III. osztály
18 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 51,0 0 III. osztály
19 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 48,0 0 III. osztály
20 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 47,0 0 III. osztály
21 Böde Kristóf 1991. Kisalföldi Lövészklub 45,0 0 III. osztály
22 K. Szabó Gábor 1974. Győri Polgári LE 43,0 0 III. osztály
23 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 37,0 0 IV. osztály
24 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 30,0 0 IV. osztály
25 Gulyás Roland 1978. Kisalföldi Lövészklub 24,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
K. Szabó Gábor
1974
Győri Polgári LE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 98,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 96,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 I. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 76,0 0 II. osztály
6 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 64,0 0 II. osztály
7 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 63,0 0 II. osztály
8 K. Szabó Gábor 1974. Győri Polgári LE 58,0 0 III. osztály
9 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 56,0 0 III. osztály
10 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 45,0 0 III. osztály
11 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 30,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
K. Szabó Gábor
1974
Győri Polgári LE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 91,0 0 I. osztály
3 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 85,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 78,0 0 II. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 77,0 0 II. osztály
6 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 76,0 0 II. osztály
7 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 58,0 0 III. osztály
8 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
9 K. Szabó Gábor 1974. Győri Polgári LE 50,0 0 III. osztály
10 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 48,0 0 III. osztály
11 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 43,0 0 III. osztály
12 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 41,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély