Móri Bornapi Lövészvereny

Versenyengedély szám
308/B-10/18/2021
A verseny szervezője
Sasszem SE
A verseny helyszíne
Mór vásártéri lőtér
A verseny kezdete
2021-10-02
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Bagi István Imre
1962
Lövész Klub Zirc Egyesület
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 183,0 0 I. osztály
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 177,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Mezei Ferenc
1977
Sasszem SE
Kadlecsik Roland
1991
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Nagy Gábor
2005
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Székely Zoltán
1972
Alba Volán SC
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Mihályfi István dr
1976
Kisalföldi Lövészklub
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Bagi István Imre
1962
Lövész Klub Zirc Egyesület
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Pintér Tibor
1980
Sasszem SE
Jakab Márton
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Kovács Bálint István
1982
Sasszem SE
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 188,0 0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 184,0 0 I. osztály
3 Károly Attila 1976. Sasszem SE 178,0 0 I. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 177,0 0 I. osztály
5 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 176,0 0 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 175,0 0 I. osztály
7 Horváth Zsolt 1978. Sasszem SE 174,0 0 I. osztály
8 Kovács Bálint István 1982. Sasszem SE 172,0 0 I. osztály
9 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 171,0 0 I. osztály
10 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 169,0 0 I. osztály
11 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
12 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 166,0 0 I. osztály
13 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
14 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
15 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 164,0 0 I. osztály
16 Pintér Tibor 1980. Sasszem SE 161,0 0 I. osztály
17 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 153,0 0 I. osztály
18 Bagi István Imre 1962. Lövész Klub Zirc Egyesület 149,0 0 II. osztály
19 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 146,0 0 II. osztály
20 Mihályfi István dr 1976. Kisalföldi Lövészklub 141,0 0 II. osztály
21 Kadlecsik Roland 1991. Sasszem SE 100,0 0 -
22 Mezei Ferenc 1977. Sasszem SE 74,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hach László
1954
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 178,0 0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 171,0 0 I. osztály
5 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
6 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
7 Hach László 1954. Sasszem SE 143,0 0 II. osztály
8 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 167,0 0 I. osztály
2 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
3 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 146,0 0 I. osztály
4 Farkas László 1950. Alba Volán SC 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Mezei Ferenc
1977
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Székely Zoltán
1972
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Szász Csaba
1970
Fókusz Lövészklub
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Kovács Bálint István
1982
Sasszem SE
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 189,0 0 I. osztály
2 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 179,0 0 I. osztály
3 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 178,0 0 I. osztály
4 Kovács Bálint István 1982. Sasszem SE 176,0 0 I. osztály
5 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 175,0 0 I. osztály
7 Klock Ferenc 1962. Sasszem SE 175,0 0 I. osztály
8 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 173,0 0 I. osztály
9 Horváth Zsolt 1978. Sasszem SE 173,0 0 I. osztály
10 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 169,0 0 I. osztály
11 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 166,0 0 I. osztály
12 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
13 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
14 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 160,0 0 I. osztály
15 Károly Attila 1976. Sasszem SE 152,0 0 I. osztály
16 Szász Csaba 1970. Fókusz Lövészklub 141,0 0 II. osztály
17 Fűrész László 1986. Sasszem SE 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kendl József
1954
Sasszem SE
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 184,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 180,0 0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 177,0 0 I. osztály
4 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
5 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 175,0 0 I. osztály
6 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 172,0 0 I. osztály
2 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 159,0 0 I. osztály
3 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 135,0 0 II. osztály
4 Farkas László 1950. Alba Volán SC 120,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 242,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Födelmesi László
1983
Fókusz Lövészklub
Bagi István Imre
1962
Lövész Klub Zirc Egyesület
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 271,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 263,0 0 I. osztály
3 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 254,0 0 I. osztály
4 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 248,0 0 I. osztály
5 Bagi István Imre 1962. Lövész Klub Zirc Egyesület 226,0 0 II. osztály
6 Födelmesi László 1983. Fókusz Lövészklub 174,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 235,0 0 II. osztály
2 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 215,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 278,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Pulger Zoltán
1980
Sasszem SE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 289,0 0 I. osztály
2 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 286,0 0 I. osztály
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 285,0 0 I. osztály
4 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 284,0 0 I. osztály
5 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 277,0 0 I. osztály
6 Kádas Csaba 1967. Sasszem SE 274,0 0 I. osztály
7 Pulger Zoltán 1980. Sasszem SE 264,0 0 I. osztály
8 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 259,0 0 II. osztály
9 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 242,0 0 II. osztály
10 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 192,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 267,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély