Baranya Tolna Megye Bajnoksága

Versenyengedély szám
261/B-07/15/2021
A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-07-18
A verseny vége
2021-07-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20-30 lövés 1.500, 40-60 lövés 2.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 185,0 0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 170,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 191,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
3 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 0 II. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 III. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 175,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 190,0 0 I. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 182,0 0 I. osztály
3 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 0 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 I. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 178,0 0 I. osztály
6 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
7 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 173,0 0 I. osztály
8 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
9 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 163,0 0 I. osztály
10 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
11 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 155,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csirke József
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 185,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
3 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
4 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 0 I. osztály
6 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 160,0 0 I. osztály
7 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
8 Csirke József 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 99,0 0 -
9 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 85,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 190,0 0 I. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 189,0 0 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 183,0 0 I. osztály
5 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
6 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
7 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
8 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 165,0 0 I. osztály
9 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 162,0 0 I. osztály
10 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csirke József
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 2 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 1 I. osztály
3 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
5 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 0 I. osztály
6 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 0 I. osztály
7 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 147,0 0 II. osztály
8 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 139,0 0 II. osztály
9 Csirke József 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 109,0 0 -
10 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 95,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 289,0 0 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 287,0 0 I. osztály
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 273,0 0 I. osztály
4 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 261,0 0 I. osztály
5 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 254,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 143,0 0 II. osztály
2 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 133,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 280,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 309,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 367,0 0 Aranyjelvény
2 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 327,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 533,0 0 IV. osztály
2 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 478,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Keszthelyi Ádám
2002
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Tibor 1964. BHSE 548,0 0 III. osztály
2 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 547,0 0 III. osztály
3 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 497,0 0 -
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 493,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Éva 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 571,4 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 617,5 0 I. osztály
2 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 613,5 0 II. osztály
3 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 610,6 0 II. osztály
4 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 600,8 0 III. osztály
5 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 571,4 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély