MNLE-SE Rapid Shooting minősitő

Versenyengedély szám
262/Sz-07/05/2021

Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület valamint a Technikai sportok Klubja közösen rendezésében, 2021 évi minősítő versenye Rapid Shooting versenyszámokban.

A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbarátságok elősegítése.

A verseny rendezője:

  • Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület
  • Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya

A verseny helye: 1222 Budapest, Nagytétényi út 3, sportlőtér

A verseny időpontja: 2021. július 25. (vasárnap) 9-15h.

Versenyszámok:

  • Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting)
  • Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting)
  • Sörétes puska (33/Rapid Shooting)
  • Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting)
  • Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting)

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 16. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel. Használható lőszerek a törvényi és MSSZ előírásoknak megfelelően.

Akinek nincs saját fegyvere annak természetesen a helyszínen  biztosítunk.

Nevezés: a SVIR rendszerben 2021. július  25. 12 óráig.

Nevezési díj: 3000.- Ft / divizió

Nevezni versenyszámonként akár többször is lehet, ebben az esetben a jobb eredmény számít.

Versenyprogram: a megjelentek számától függően

Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik

Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai szerint kerül megrendezésre.

A verseny szervezője
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 3, sportlőtér.
A verseny kezdete
2021-07-25
A verseny vége
2021-08-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft / divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,0 0 II. osztály
3 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 90,0 0 II. osztály
4 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
5 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 80,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Süle László
1970
Protective Force LSE
Ladomérszky Zsolt
1967
Protective Force LSE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Krnács Zsolt István
1968
Protective Force LSE
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Pál Máriusz
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Krnács Zsolt István 1968. Protective Force LSE 95,0 0 II. osztály
3 Kalmár Dávid 1978. Protective Force LSE 93,0 0 II. osztály
4 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 90,0 0 II. osztály
5 Süle László 1970. Protective Force LSE 88,0 0 II. osztály
6 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 85,0 0 II. osztály
7 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 82,0 0 II. osztály
8 Földvári Péter 1978. ALE 80,0 0 II. osztály
9 Pál Máriusz 1968. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 78,0 0 II. osztály
10 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 75,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pálmai Attila
1978
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
3 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 95,0 0 II. osztály
4 Pálmai Attila 1978. Technikai Sportok Klubja 92,0 0 II. osztály
5 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 90,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
3 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,0 0 II. osztály
4 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 92,0 0 II. osztály
5 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
6 Farkas József 1961. Technikai Sportok Klubja 88,0 0 II. osztály
7 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 85,0 0 II. osztály
8 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 83,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély