ifj Szücs Gábor emlék verseny

Versenyengedély szám
263/B-08/16/2021
A verseny szervezője
Szent László Lövészklub
A verseny helyszíne
Bakonyszentlászló (terepés légfegyveres lőtér)
A verseny kezdete
2021-08-07
A verseny vége
2021-08-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 146,0 1 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 2 Bronzjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 141,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 154,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 112,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 163,0 2 III. osztály
2 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 143,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 149,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 170,0 1 Ezüstjelvény
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 167,0 1 Ezüstjelvény
3 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 165,0 2 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 175,0 2 Ezüstjelvény
2 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 166,0 1 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 1 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 2 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 174,0 1 II. osztály
2 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 167,0 3 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 183,0 4 II. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 183,0 3 II. osztály
3 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 176,0 1 III. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 173,0 2 III. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 169,0 3 III. osztály
6 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 162,0 1 IV. osztály
7 Nagy István 1947. Városföldi SE 161,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 181,0 2 I. osztály
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 2 I. osztály
3 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 173,0 4 I. osztály
4 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 1 I. osztály
5 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 155,0 2 I. osztály
6 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 148,0 1 I. osztály
7 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 84,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 191,0 5 I. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 189,0 4 I. osztály
3 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 179,0 1 I. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 172,0 1 I. osztály
5 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 0 I. osztály
6 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 165,0 0 I. osztály
7 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
8 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 185,0 3 I. osztály
2 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 182,0 3 I. osztály
3 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 177,0 4 I. osztály
4 Nagy István 1947. Városföldi SE 162,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély