BRSE Évadnyitó minősítő verseny Időpont és helyszín változás

Versenyengedély szám
275/Sz-08/04/2021

Előnevezés: Kötelező!!!   
A www.shooting.hu –n!! Csak az előnevezést leadók tudnak a lőtérre belépni!! 

 

 

Technikai előírások:

Felszerelés: Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet), ruházat! Katonai terepszínű ruha nem engedélyezett!

A lőtér, nyílt tereplőtér, az időjárási viszonyoknak megfelelő öltözet javasolt.

A versenyen résztvevők egyebekben az MSSZ verseny szabályaikban foglaltakat elfogadják

A verseny szervezője
Budapesti Rendészeti SE
A verseny helyszíne
Ajkai TTE lőtere, 8400 Ajka, Sport utca 25.
A verseny kezdete
2021-08-15
A verseny vége
2021-08-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 165,0 0 II. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 142,0 0 III. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 139,0 0 III. osztály
4 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 134,0 0 III. osztály
5 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 187,0 0 I. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 171,0 0 II. osztály
3 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 164,0 0 II. osztály
4 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 155,0 0 III. osztály
5 Száki Zoltán 1969. Ajkai TTE 146,0 0 III. osztály
6 Mireider András 1980. Ajkai TTE 137,0 0 III. osztály
7 Bedő Vince 2000. UTE 133,0 0 III. osztály
8 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 129,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 177,0 0 II. osztály
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 165,0 0 II. osztály
3 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 142,0 0 III. osztály
4 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 139,0 0 III. osztály
5 Száki Zoltán 1969. Ajkai TTE 133,0 0 III. osztály
6 Bedő Vince 2000. UTE 120,0 0 III. osztály
7 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 115,0 0 IV. osztály
8 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 91,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 159,0 0 III. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 131,0 0 III. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 129,0 0 III. osztály
4 Száki Zoltán 1969. Ajkai TTE 51,0 0 -
5 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 22,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 107,0 0 III. osztály
2 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 106,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 184,0 0 I. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 163,0 0 I. osztály
3 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 161,0 0 I. osztály
4 Száki Zoltán 1969. Ajkai TTE 146,0 0 II. osztály
5 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
6 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 136,0 0 II. osztály
7 Bedő Vince 2000. UTE 135,0 0 II. osztály
8 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 134,0 0 II. osztály
9 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 38,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 158,0 0 I. osztály
2 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 144,0 0 II. osztály
3 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 131,0 0 II. osztály
4 Bedő Vince 2000. UTE 125,0 0 III. osztály
5 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 122,0 0 III. osztály
6 Béres József László 1964. Budapesti Rendészeti SE 120,0 0 III. osztály
7 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 119,0 0 IV. osztály
8 Száki Zoltán 1969. Ajkai TTE 106,0 0 -
9 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 86,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Berki Dániel
1990
Ajkai TTE
Biczó László
1971
Ajkai TTE
Biczó László Bence
1998
Ajkai TTE
Bognár Adrienn
1968
Ajkai TTE
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Csarmasz József
1979
Ajkai TTE
Farkas György Győző
1943
Ajkai TTE
Ferincz József
1947
Ajkai TTE
Horváth Andor
1984
Ajkai TTE
Horváth Klára
1984
Ajkai TTE
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Joó Csaba
1959
Ajkai TTE
Liska Gabriella
1972
Ajkai TTE
Maradics József Zoltán
1983
Ajkai TTE
Mireider András
1980
Ajkai TTE
Nagy Tibor
1975
Ajkai TTE
Naszódi János Róbert
1982
Ajkai TTE
Péntek Vendel
1946
Ajkai TTE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Száki Máté István
2002
Ajkai TTE
Száki Zoltán
1969
Ajkai TTE
Széll András dr.
1956
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sötényi Borbála
1986
Ajkai TTE
Sötényi Ákos
1988
Ajkai TTE
Takács Balázs
2002
Ajkai TTE
Tankó Norbert
1979
Ajkai TTE
Tóth Balázs
1991
Ajkai TTE
Tóth Csaba
1967
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Varju Gábor
1986
Ajkai TTE
Zsupán Norbert
1977
Ajkai TTE
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 166,0 0 II. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 121,0 0 III. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 103,0 0 IV. osztály
4 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 54,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély