53. Balatonfűzfő Grand Prix

Versenyengedély szám
284/K-08/04/2021
A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2021-08-07
A verseny vége
2021-08-08
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
16.000/ 125 korong
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
KLEMENKO Polina
1993
AUT
Widter Wolfgang
1000
AUT
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Gazdig Vendel Özséb
1994
Balatonfűzfői LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Kecskés László
1954
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Ledó Gábor
1977
Lajta-hansági VLK
Takács Szilárd
2006
Lajta-hansági VLK
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Papp Márton András
1945
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 128,0 0 Mester
2 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 127,0 0 Mester
3 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 126,0 0 Mester
4 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 124,0 0 Mester
5 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 122,0 0 Mester
6 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 102,0 0 III. osztály
7 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 101,0 0 III. osztály
8 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 100,0 20 III. osztály
9 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 100,0 19 III. osztály
10 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 99,0 0 III. osztály
11 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 III. osztály
12 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
13 Gazdig Vendel Özséb 1994. Balatonfűzfői LE 96,0 0 III. osztály
14 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 95,0 21 III. osztály
15 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 95,0 16 III. osztály
16 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 85,0 0 IV. osztály
17 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 78,0 0 IV. osztály
18 Kemény Márk Dániel 2006. Debrecen Városi LE 76,0 0 IV. osztály
19 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 72,0 0 IV. osztály
20 Papp Márton András 1945. Olympia-S SE 71,0 0 IV. osztály
21 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 71,0 0 IV. osztály
22 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 59,0 0 -
23 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 56,0 0 -
24 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 53,0 9 -
25 Ledó Gábor 1977. Lajta-hansági VLK 53,0 0 -
26 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 52,0 0 -
27 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 48,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 22,0 1
2 Fülöp Zsolt János 1996. Balatonfűzfői LE 22,0 0
3 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 21,0 0
4 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 20,0 0
5 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 18,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély