Amatőr Polgári Lk minősítő verseny II

Versenyengedély szám
217/B-05/29/2021
A verseny szervezője
Amatőr Polgári LK
A verseny helyszíne
Hatvan, Boldogi út 6. / MÁV Lk. Sporttelep
A verseny kezdete
2021-09-25
A verseny vége
2021-09-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Farkas Zsolt
1981
Honfoglalás LLK
Koló József
1943
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Péter Gyula
1972
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bagyin Pál
1961
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Csaba
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 287,0 0 I. osztály
2 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 283,0 0 I. osztály
3 Huczka Csaba 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 279,0 0 I. osztály
4 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 271,0 0 I. osztály
5 Bagyin Pál 1961. Hatvani Vasutas Lövészklub 257,0 0 I. osztály
6 Farkas Zsolt 1981. Honfoglalás LLK 254,0 0 I. osztály
7 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 251,0 0 I. osztály
8 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 242,0 0 II. osztály
9 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 234,0 0 II. osztály
10 Péter Gyula 1972. Honfoglalás LLK 232,0 0 II. osztály
11 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 229,0 0 II. osztály
12 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 228,0 0 II. osztály
13 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 226,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Győző
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Péter
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csopey Gábor
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bagyin Pál
1961
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szőke Tibor
1986
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tenner Endre
1951
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tusor Ádám
1976
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 95,0 0 I. osztály
2 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 86,0 0 I. osztály
3 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 84,0 0 I. osztály
4 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 82,0 0 I. osztály
5 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 80,0 0 I. osztály
6 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
7 Tusor Ádám 1976. Hatvani Vasutas Lövészklub 79,0 0 I. osztály
8 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 76,0 0 I. osztály
9 Szőke Tibor 1986. Hatvani Vasutas Lövészklub 75,0 0 I. osztály
10 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 72,0 0 I. osztály
11 Nagy László dr 1979. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 70,0 0 I. osztály
12 Csopey Gábor 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 70,0 0 I. osztály
13 Tenner Endre 1951. Hatvani Vasutas Lövészklub 70,0 0 I. osztály
14 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 69,0 0 I. osztály
15 Bagyin Pál 1961. Hatvani Vasutas Lövészklub 69,0 0 I. osztály
16 Falusy Péter 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 68,0 0 I. osztály
17 Falusy Győző 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 66,0 0 I. osztály
18 Tóth László 1993. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 64,0 0 II. osztály
19 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Csigai István
1959
Honfoglalás LLK
Dobos Sándor
1978
Honfoglalás LLK
Farkas Zsolt
1981
Honfoglalás LLK
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Gebes Sakir
1977
Honfoglalás LLK
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Péter Gyula
1972
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tavman Mustafa Ogvzman
1981
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Bodoki István
1958
Honfoglalás LLK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Győző
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Péter
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jakab Sándor
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tusor Ádám
1976
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 91,0 0 I. osztály
2 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 90,0 0 I. osztály
3 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 89,0 0 I. osztály
4 Nagy László dr 1979. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 84,0 0 I. osztály
5 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 81,0 0 I. osztály
6 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 80,0 0 I. osztály
7 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
8 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 78,0 0 I. osztály
9 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
10 Tusor Ádám 1976. Hatvani Vasutas Lövészklub 72,0 0 I. osztály
11 Farkas Zsolt 1981. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
12 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 70,0 0 I. osztály
13 Jakab Sándor 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 68,0 0 I. osztály
14 Péter Gyula 1972. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
15 Falusy Győző 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 67,0 0 I. osztály
16 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 66,0 0 I. osztály
17 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 66,0 0 I. osztály
18 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
19 Falusy Péter 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 64,0 0 II. osztály
20 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 63,0 0 II. osztály
21 Tóth László 1993. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 63,0 0 II. osztály
22 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Vankó Péter
1974
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 24,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 23,0 0 I. osztály
3 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 21,0 0 I. osztály
4 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 21,0 0 I. osztály
5 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 20,0 0 I. osztály
6 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 20,0 0 I. osztály
7 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 19,0 0 II. osztály
8 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 19,0 0 II. osztály
9 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 19,0 0 II. osztály
10 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 18,0 0 II. osztály
11 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 18,0 0 II. osztály
12 Vankó Péter 1974. Hatvani Vasutas Lövészklub 18,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély