Minosítő verseny

Versenyengedély szám
305/B-09/24/2021
A verseny szervezője
Városföldi SE
A verseny helyszíne
Városföldi Sport Egyesület lőtere
A verseny kezdete
2021-09-25
A verseny vége
2021-09-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft/fő/versenyszám. További számoknál 1500/Fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 152,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 151,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 155,0 0 III. osztály
2 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 146,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 174,0 0 I. osztály
2 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 147,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 450,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 526,0 0 IV. osztály
2 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 350,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 173,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 181,0 0 II. osztály
2 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 155,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Farkas Roland
2009
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 141,0 0 -
2 Farkas Roland 2009. Városföldi SE 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 165,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 179,0 0 III. osztály
2 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 171,0 0 III. osztály
3 Nagy István 1947. Városföldi SE 170,0 0 III. osztály
4 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 151,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Farkas Roland
2009
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 273,0 0 -
2 Farkas Roland 2009. Városföldi SE 239,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 507,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Tibor 1964. BHSE 550,0 0 III. osztály
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 530,0 0 IV. osztály
3 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 472,0 0 -
4 Nagy István 1947. Városföldi SE 463,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 178,0 0 I. osztály
2 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 170,0 0 I. osztály
3 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 162,0 0 I. osztály
4 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 174,0 0 I. osztály
2 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 167,0 0 I. osztály
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 161,0 0 I. osztály
4 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 144,0 0 II. osztály
5 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 95,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 173,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 256,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 236,0 0 II. osztály
3 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 191,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 265,0 0 I. osztály
2 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 259,0 0 II. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 225,0 0 III. osztály
4 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 223,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély