MNL-SE Rapid-Steel verseny

Versenyengedély szám
316/Sz-11/02/2021
A verseny szervezője
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 3, sportlőtér.
A verseny kezdete
2021-11-07
A verseny vége
2021-11-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Átyim István Attila
1980
Pontlövész SE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
2 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
3 Vincze Enikő 1991. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
4 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
5 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
6 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 31,0 0 II. osztály
7 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 31,0 0 II. osztály
8 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 31,0 0 II. osztály
9 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 31,0 0 II. osztály
10 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 31,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Weimper Zoltán
1974
Katakombat Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Kovács Sándor
1969
Pontlövész SE
Átyim István Attila
1980
Pontlövész SE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Erdősi Péter
1980
Tatabánya Városi LK
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 32,4 0 II. osztály
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,3 0 II. osztály
3 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,2 0 II. osztály
4 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,1 0 II. osztály
5 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
6 Erdősi Péter 1980. Tatabánya Városi LK 32,0 0 -
7 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
8 Sziráki Zsolt 1967. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 0 II. osztály
9 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
10 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 32,0 0 II. osztály
11 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
12 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
13 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
14 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 32,0 0 II. osztály
15 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 32,0 0 II. osztály
16 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 32,0 0 II. osztály
17 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 II. osztály
18 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 32,0 0 II. osztály
19 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
20 Kovács Sándor 1969. Pontlövész SE 32,0 0 II. osztály
21 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
22 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 32,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Átyim István Attila
1980
Pontlövész SE
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 28,5 0 II. osztály
2 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 24,0 0 II. osztály
3 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 23,6 0 II. osztály
4 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 22,5 0 II. osztály
5 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 21,0 0 II. osztály
6 Nagy Vilmos 1977. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 20,1 0 II. osztály
7 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 19,0 0 II. osztály
8 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 18,8 0 II. osztály
9 Vincze Enikő 1991. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 18,7 0 II. osztály
10 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 17,3 0 II. osztály
11 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 16,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Weimper Zoltán
1974
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Átyim István Attila
1980
Pontlövész SE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
2 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
3 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
4 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
5 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
6 Nagy Vilmos 1977. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
7 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
8 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 35,0 0 II. osztály
9 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 35,0 0 II. osztály
10 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
11 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
12 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 35,0 0 II. osztály
13 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 35,0 0 II. osztály
14 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 17,3 0 II. osztály
2 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 16,8 0 II. osztály
3 Nagy Vilmos 1977. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 16,0 0 II. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 15,2 0 II. osztály
5 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 14,8 0 II. osztály
6 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 14,4 0 II. osztály
7 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 14,2 0 II. osztály
8 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 13,5 0 II. osztály
9 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 13,0 0 II. osztály
10 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 12,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély