MSSZ Pontlövő Minősitő Verseny Üllő

Versenyengedély szám
325/B-10/23/2021
A verseny szervezője
Üllői Lövészklub
A verseny helyszíne
2225 Üllő, Maglódi út (ipari terület)
A verseny kezdete
2021-10-16
A verseny vége
2021-10-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000,- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
OTP Bank 11742283-20030762

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyalog László
1952
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hajas Tamás dr
1970
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajas Tamás dr 1970. Üllői Lövészklub 96,0 0 I. osztály
2 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 88,0 0 I. osztály
3 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 82,0 0 I. osztály
4 Gyalog László 1952. Üllői Lövészklub 81,0 0 I. osztály
5 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 77,0 0 I. osztály
6 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 76,0 0 I. osztály
7 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
8 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 72,0 0 I. osztály
9 Pacsai Ambrus 1967. Mátyásföldi TLE 70,0 0 I. osztály
10 Szilágyi Tamás Dezső 1952. Üllői Lövészklub 69,0 0 I. osztály
11 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
12 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 65,0 0 I. osztály
13 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 63,0 0 II. osztály
14 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 62,0 0 II. osztály
15 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 60,0 0 II. osztály
16 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
17 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 57,0 0 III. osztály
18 Bán Róbert 1961. Üllői Lövészklub 56,0 0 III. osztály
19 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 55,0 0 III. osztály
20 Gulyás Pál 1958. Üllői Lövészklub 55,0 0 III. osztály
21 Dzsupin Zoltán 1974. Üllői Lövészklub 52,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Gyalog László
1952
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hajas Tamás dr
1970
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pacsai Ambrus 1967. Mátyásföldi TLE 84,0 0 I. osztály
2 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 83,0 0 I. osztály
3 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 82,0 0 I. osztály
4 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 77,0 0 I. osztály
5 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
6 Szilágyi Tamás Dezső 1952. Üllői Lövészklub 74,0 0 I. osztály
7 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 70,0 0 I. osztály
8 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 69,0 0 I. osztály
9 Bán Róbert 1961. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
10 Hajas Tamás dr 1970. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
11 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 67,0 0 I. osztály
12 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 66,0 0 I. osztály
13 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 65,0 0 I. osztály
14 Ertl István 1982. Üllői Lövészklub 63,0 0 II. osztály
15 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 61,0 0 II. osztály
16 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 61,0 0 II. osztály
17 Dzsupin Zoltán 1974. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
18 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
19 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 58,0 0 III. osztály
20 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 57,0 0 III. osztály
21 Tóth Gábor 1975. Üllői Lövészklub 57,0 0 III. osztály
22 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 56,0 0 III. osztály
23 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 55,0 0 III. osztály
24 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 55,0 0 III. osztály
25 Szarka Gergely dr. 1978. Üllői Lövészklub 53,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 186,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 189,0 0 I. osztály
2 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Gyalog László
1952
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 242,0 0 II. osztály
2 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 212,0 0 II. osztály
3 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 209,0 0 III. osztály
4 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 208,0 0 III. osztály
5 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 198,0 0 IV. osztály
6 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 188,0 0 -
7 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 169,0 0 -
8 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 165,0 0 -
9 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 160,0 0 -
10 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 155,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély