Délvidéki Lövészakadémia 2021. évi Októberi minősítő versenye 10-25-50 méteres versenyszámokban

Versenyengedély szám
340/B-10/32/2021
A verseny szervezője
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A verseny helyszíne
25-50m-es versenyszámok 2021.10.30-án Kiszombori Lőtér; 10.m-es versenyszámok 2021.10.31-én Algyő Kastélykert u. 44. szám alatti légfegyveres lőtéren
A verseny kezdete
2021-10-30
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Nemzetközi versenyszámok 3000 Ft/fő/versenyszám; Nemzeti versenyszámok 2000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Pál Ignác 2008. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 143,0 0 Bronzjelvény
2 Takács Péter ifj 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 II. osztály
2 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 150,0 0 IV. osztály
3 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 129,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Pál Ignác 2008. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 366,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 0 I. osztály
2 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 0 II. osztály
3 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 II. osztály
4 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 II. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 0 III. osztály
3 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 III. osztály
4 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 0 III. osztály
5 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 133,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 485,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 0 III. osztály
2 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 533,0 0 IV. osztály
3 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 531,0 0 IV. osztály
4 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 503,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 542,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Ákos Balázs
1975
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szép Levente dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tarnai László dr
1962
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vas Tamás dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maróti Gyula
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 0 I. osztály
2 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 I. osztály
3 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 176,0 0 I. osztály
4 Tarnai László dr 1962. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 145,0 0 II. osztály
5 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 143,0 0 II. osztály
6 Vas Tamás dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 II. osztály
7 Polner Eörs dr. 1965. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 II. osztály
8 Maróti Gyula 1973. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 137,0 0 II. osztály
9 Szép Levente dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 135,0 0 II. osztály
10 Nagy Ákos Balázs 1975. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Róta Tamás
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ungár László dr
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 0 I. osztály
2 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 0 I. osztály
3 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 0 I. osztály
4 Róta Tamás 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 0 II. osztály
5 Pirkó Gábor 1953. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 II. osztály
6 Ungár László dr 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 139,0 0 II. osztály
7 Berényi Sándor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bíró Sándor
1948
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 I. osztály
3 Bíró Sándor 1948. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vas Tamás dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tarnai László dr
1962
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szép Levente dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Ákos Balázs
1975
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maróti Gyula
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 0 I. osztály
2 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 161,0 0 I. osztály
3 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 I. osztály
4 Tarnai László dr 1962. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 II. osztály
5 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 143,0 0 II. osztály
6 Szép Levente dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 II. osztály
7 Polner Eörs dr. 1965. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 0 II. osztály
8 Vas Tamás dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 II. osztály
9 Nagy Ákos Balázs 1975. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 137,0 0 II. osztály
10 Maróti Gyula 1973. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ungár László dr
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Róta Tamás
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 I. osztály
2 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 0 I. osztály
3 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 144,0 0 II. osztály
4 Pirkó Gábor 1953. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 0 II. osztály
5 Ungár László dr 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 II. osztály
6 Berényi Sándor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 139,0 0 II. osztály
7 Róta Tamás 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bíró Sándor
1948
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 1 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 0 I. osztály
3 Bíró Sándor 1948. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 0 I. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 0 III. osztály
3 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 183,0 0 II. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 II. osztály
3 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 210,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 170,0 0 II. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 II. osztály
3 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély