Löversenykiírás Vértes

Versenyengedély szám
332/B-10/26/2021
A verseny szervezője
Vértessomlói Községi SK
A verseny helyszíne
Vértessomlói tereplőtér
A verseny kezdete
2021-10-07
A verseny vége
2021-10-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Koródi Anita
1987
Vértessomlói Községi SK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 171,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Dér Béla
1956
Tatabánya Városi LK
Erdősi Péter
1980
Tatabánya Városi LK
Gácsér Béla
1967
Tatabánya Városi LK
Kaltenecker József
1961
Tatabánya Városi LK
Mészáros Zoltán
1966
Tatabánya Városi LK
Áman Attila
1977
Tatabánya Városi LK
Magyar Mihály
1943
Tatabánya Városi LK
Pál Zoltán
1959
Tatabánya Városi LK
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Márkos Attila András
1961
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Kreft-Horváth Loránd dr
1974
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Zseni Kálmán
1956
Komáromi VSE
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Gergő
1991
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Miklós
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bérci Balázs
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Petró Tibor
1973
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 176,0 0 I. osztály
2 Erdősi Péter 1980. Tatabánya Városi LK 169,0 0 I. osztály
3 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 167,0 0 I. osztály
4 Bérci Balázs 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 164,0 0 I. osztály
5 Kaltenecker József 1961. Tatabánya Városi LK 163,0 0 I. osztály
6 Gácsér Béla 1967. Tatabánya Városi LK 162,0 0 I. osztály
7 Áman Attila 1977. Tatabánya Városi LK 162,0 0 I. osztály
8 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 160,0 0 I. osztály
9 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 158,0 0 I. osztály
10 Mészáros Zoltán 1966. Tatabánya Városi LK 154,0 0 I. osztály
11 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 152,0 0 I. osztály
12 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 150,0 0 I. osztály
13 Kaltenecker József 1961. Tatabánya Városi LK 146,0 0 II. osztály
14 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 140,0 0 II. osztály
15 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 136,0 0 II. osztály
16 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 136,0 0 II. osztály
17 Márkos Attila András 1961. Finomító Sportlövész Klub 134,0 0 II. osztály
18 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 132,0 0 II. osztály
19 Dér Béla 1956. Tatabánya Városi LK 127,0 0 III. osztály
20 Zseni Kálmán 1956. Komáromi VSE 124,0 0 III. osztály
21 Pál Zoltán 1959. Tatabánya Városi LK 120,0 0 III. osztály
22 Magyar Mihály 1943. Tatabánya Városi LK 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Zottl György
1952
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Bányász Zsolt dr.
1955
Vértessomlói Községi SK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zottl György 1952. Vértessomlói Községi SK 179,0 0 I. osztály
2 Bányász Zsolt dr. 1955. Vértessomlói Községi SK 176,0 0 I. osztály
3 Styaszni Gábor 1959. Százhalombattai Lövészklub 147,0 0 II. osztály
4 Szél Pál 1956. Százhalombattai Lövészklub 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 119,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély