Október 23 Emlékverseny

Versenyengedély szám
329/B-10/23/2021
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2021-10-24
A verseny vége
2021-10-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Első nevezési díj 2500 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Nagy András János
2001
Csepel LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 156,0 0 III. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 152,0 0 III. osztály
3 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 152,0 0 III. osztály
4 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 146,0 0 IV. osztály
5 Nagy András János 2001. Csepel LE 134,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 378,0 0 Ezüstjelvény
2 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 369,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 519,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 188,0 0 I. osztály
2 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 148,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 183,0 0 II. osztály
3 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
4 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 180,0 0 II. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 III. osztály
6 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 170,0 0 III. osztály
7 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 170,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 370,0 0 Aranyjelvény
2 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 365,0 0 Aranyjelvény
3 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 346,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 547,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 536,0 0 Bronzjelvény
2 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 536,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 563,0 0 II. osztály
2 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 523,0 0 IV. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 477,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Baranyai Zsuzsanna
1973
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 181,0 0 I. osztály
2 Antal-Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
3 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 162,0 0 I. osztály
4 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 145,0 0 I. osztály
5 Baranyai Zsuzsanna 1973. Csepel LE 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Csolák András Zoltán
1961
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kaposvári Kázmér
1970
Szolnoki MÁV Lövészklub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 192,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 191,0 0 I. osztály
3 Deme Zoltán 1981. Csepel LE 188,0 0 I. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 184,0 0 I. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 0 I. osztály
6 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 180,0 0 I. osztály
7 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 180,0 0 I. osztály
8 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 179,0 0 I. osztály
9 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 174,0 0 I. osztály
10 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 171,0 0 I. osztály
11 Schubert Gergő 1974. Csepel LE 170,0 0 I. osztály
12 Várszegi Tamás 1972. ELIT TTK 168,0 0 I. osztály
13 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 162,0 0 I. osztály
14 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 162,0 0 I. osztály
15 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 155,0 0 I. osztály
16 Kaposvári Kázmér 1970. Szolnoki MÁV Lövészklub 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 185,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 182,0 0 I. osztály
3 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 179,0 0 I. osztály
4 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 170,0 0 I. osztály
5 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 132,0 0 II. osztály
6 Farkas László 1950. Alba Volán SC 103,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 169,0 0 I. osztály
2 Antal-Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 158,0 0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 89,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kaposvári Kázmér
1970
Szolnoki MÁV Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 183,0 0 I. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 171,0 0 I. osztály
4 Várszegi Tamás 1972. ELIT TTK 170,0 0 I. osztály
5 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 169,0 0 I. osztály
6 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 157,0 0 I. osztály
7 Schubert Gergő 1974. Csepel LE 151,0 0 I. osztály
8 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 148,0 0 II. osztály
9 Kaposvári Kázmér 1970. Szolnoki MÁV Lövészklub 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 180,0 0 I. osztály
2 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 177,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 173,0 0 I. osztály
4 Farkas László 1950. Alba Volán SC 111,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Nagy András János
2001
Csepel LE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Sütő Zoltán
1978
ELIT TTK
Várszegi Tamás
1972
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 270,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. ELIT TTK 268,0 0 I. osztály
3 Nagy András János 2001. Csepel LE 267,0 0 I. osztály
4 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 266,0 0 I. osztály
5 Schubert Gergő 1974. Csepel LE 246,0 0 II. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 229,0 0 III. osztály
7 Várszegi Tamás 1972. ELIT TTK 183,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 579,0 0 Aranyjelvény
2 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 561,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 529,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 557,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 494,0 0 Ezüstjelvény
2 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 455,0 0 -
3 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 438,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 455,0 0 -
2 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 409,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély