HKLk Holest Kupa

Versenyengedély szám
341/B-10/33/2021
A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2021-10-15
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft, 2000FT,
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Kacsér István dr.
1950
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Nagy Attila Zoltán
1968
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Bakallár Péter Ákos
1988
Honvéd Kossuth LK
Győrfy György dr.
1953
Honvéd Kossuth LK
Mezei József
1975
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Tóth Csaba András
1979
COLT PLE
Leidl Tibor
1978
COLT PLE
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 189,0 0 I. osztály
2 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
3 Kacsér István dr. 1950. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
4 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
5 Nagy Attila Zoltán 1968. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 I. osztály
6 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 172,0 0 I. osztály
7 Bakallár Péter Ákos 1988. Honvéd Kossuth LK 167,0 0 I. osztály
8 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 145,0 0 II. osztály
9 Leidl Tibor 1978. COLT PLE 145,0 0 II. osztály
10 Mezei József 1975. Honvéd Kossuth LK 144,0 0 II. osztály
11 Győrfy György dr. 1953. Honvéd Kossuth LK 142,0 0 II. osztály
12 Kis Vigh Béla 1958. UTE 139,0 0 II. osztály
13 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
14 Tóth Csaba András 1979. COLT PLE 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Vigh Béla
1958
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Bogár Levente
1976
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bérczi Béla Richárd
1981
Honvéd Kossuth LK
Bartos László
1968
Honvéd Kossuth LK
Tóth Tamás
1994
Honvéd Kossuth LK
Kacsér István dr.
1950
Honvéd Kossuth LK
Tóth Zoltán
1977
Honvéd Kossuth LK
Mezei József
1975
Honvéd Kossuth LK
Váczi Róbert
1979
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Stolba Károly
1976
Honvéd Kossuth LK
Bakallár Péter Ákos
1988
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Máté
1976
Honvéd Kossuth LK
Szabó Attila
1970
Honvéd Kossuth LK
Antal Gergely dr
1973
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Pászka Tibor
1953
Honvéd Kossuth LK
Zentai Károly
1977
Honvéd Kossuth LK
Repnik László
1952
Honvéd Kossuth LK
Deli Gábor
1951
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Leidl Tibor
1978
COLT PLE
Tóth Csaba András
1979
COLT PLE
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Vér Richárd
1977
Jászfelsőszentgyörgy LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 183,0 0 I. osztály
2 Bogár Levente 1976. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
3 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 I. osztály
4 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 176,0 0 I. osztály
5 Bérczi Béla Richárd 1981. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
6 Bartos László 1968. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 I. osztály
7 Tóth Tamás 1994. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 I. osztály
8 Kacsér István dr. 1950. Honvéd Kossuth LK 168,0 0 I. osztály
9 Tóth Zoltán 1977. Honvéd Kossuth LK 165,0 0 I. osztály
10 Mezei József 1975. Honvéd Kossuth LK 163,0 0 I. osztály
11 Vér Richárd 1977. Jászfelsőszentgyörgy LK 161,0 0 I. osztály
12 Váczi Róbert 1979. Honvéd Kossuth LK 160,0 0 I. osztály
13 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 159,0 0 I. osztály
14 Stolba Károly 1976. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
15 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 155,0 0 I. osztály
16 Bakallár Péter Ákos 1988. Honvéd Kossuth LK 155,0 0 I. osztály
17 Bernáth Máté 1976. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 I. osztály
18 Szabó Attila 1970. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 I. osztály
19 Antal Gergely dr 1973. Honvéd Kossuth LK 148,0 0 II. osztály
20 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 II. osztály
21 Pászka Tibor 1953. Honvéd Kossuth LK 144,0 0 II. osztály
22 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 143,0 0 II. osztály
23 Zentai Károly 1977. Honvéd Kossuth LK 142,0 0 II. osztály
24 Leidl Tibor 1978. COLT PLE 141,0 0 II. osztály
25 Deli Gábor 1951. Honvéd Kossuth LK 137,0 0 II. osztály
26 Repnik László 1952. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
27 Tóth Csaba András 1979. COLT PLE 135,0 0 II. osztály
28 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Tóth Csaba András
1979
COLT PLE
Vér Richárd
1977
Jászfelsőszentgyörgy LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Csaba András 1979. COLT PLE 225,0 0 II. osztály
2 Kis Vigh Béla 1958. UTE 223,0 0 II. osztály
3 Vér Richárd 1977. Jászfelsőszentgyörgy LK 217,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Vigh Béla
1958
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vér Richárd
1977
Jászfelsőszentgyörgy LK
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
2 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 68,0 0 II. osztály
3 Vér Richárd 1977. Jászfelsőszentgyörgy LK 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zentai Károly
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zentai Károly 1977. Honvéd Kossuth LK 93,0 0 II. osztály
2 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély