Szüreti Minősítő

Versenyengedély szám
350/B-10/38/2021
A verseny szervezője
Honfoglalás LLK
A verseny helyszíne
Jászberény, Hábencius lőtérpark
A verseny kezdete
2021-10-31
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottlakán Péter
1966
Walther LK
Katona József
1947
Amatőr Polgári LK
Mzaik Haiszám
1960
Amatőr Polgári LK
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 93,0 0 I. osztály
2 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 88,0 0 I. osztály
3 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 85,0 0 I. osztály
4 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 81,0 0 I. osztály
5 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 80,0 0 I. osztály
6 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 80,0 0 I. osztály
7 Mágó Mihály 1959. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
8 Kiss Péter 1977. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
9 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 73,0 0 I. osztály
10 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
11 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
12 Kiss Dávid 1984. Honfoglalás LLK 70,0 0 I. osztály
13 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
14 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
15 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
16 Mzaik Haiszám 1960. Amatőr Polgári LK 58,0 0 III. osztály
17 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 56,0 0 III. osztály
18 Katona József 1947. Amatőr Polgári LK 49,0 0 -
19 Ottlakán Péter 1966. Walther LK 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Dudás Ferenc
1969
Amatőr Polgári LK
Fercsik Ádám
1980
Amatőr Polgári LK
Lengyel József
1964
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Mzaik Haiszám
1960
Amatőr Polgári LK
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Szovics Mihály
1955
Amatőr Polgári LK
Bodoki István
1958
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Csigai István
1959
Honfoglalás LLK
Dobos Sándor
1978
Honfoglalás LLK
Farkas Zsolt
1981
Honfoglalás LLK
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Gebes Sakir
1977
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Péter Gyula
1972
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szlovák Zsolt
1976
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tavman Mustafa Ogvzman
1981
Honfoglalás LLK
Tóth András
1988
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 94,0 0 I. osztály
2 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 92,0 0 I. osztály
3 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 90,0 0 I. osztály
4 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
5 Szlovák Zsolt 1976. Honfoglalás LLK 78,0 0 I. osztály
6 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 77,0 0 I. osztály
7 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
8 Tóth József 1985. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
9 Lengyel József 1964. Amatőr Polgári LK 75,0 0 I. osztály
10 Bodoki István 1958. Honfoglalás LLK 75,0 0 I. osztály
11 Kiss Dávid 1984. Honfoglalás LLK 75,0 0 I. osztály
12 Csigai István 1959. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
13 Szovics Mihály 1955. Amatőr Polgári LK 73,0 0 I. osztály
14 Mágó Mihály 1959. Honfoglalás LLK 72,0 0 I. osztály
15 Péter Gyula 1972. Honfoglalás LLK 72,0 0 I. osztály
16 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 72,0 0 I. osztály
17 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
18 Gebes Sakir 1977. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
19 Farkas Zsolt 1981. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
20 Dobos Sándor 1978. Honfoglalás LLK 70,0 0 I. osztály
21 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 70,0 0 I. osztály
22 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 69,0 0 I. osztály
23 Mzaik Haiszám 1960. Amatőr Polgári LK 69,0 0 I. osztály
24 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 68,0 0 I. osztály
25 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
26 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 67,0 0 I. osztály
27 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 66,0 0 I. osztály
28 Tóth András 1988. Honfoglalás LLK 66,0 0 I. osztály
29 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 64,0 0 II. osztály
30 Kiss Péter 1977. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
31 Tavman Mustafa Ogvzman 1981. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
32 Dudás Ferenc 1969. Amatőr Polgári LK 59,0 0 III. osztály
33 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 54,0 0 IV. osztály
34 Fercsik Ádám 1980. Amatőr Polgári LK 52,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Söregi Csaba
1969
Amatőr Polgári LK
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Sándor János dr.
1965
Amatőr Polgári LK
Farkas Zsolt
1981
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Koló József
1943
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Péter Gyula
1972
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 271,0 0 I. osztály
2 Söregi Csaba 1969. Amatőr Polgári LK 270,0 0 I. osztály
3 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 268,0 0 I. osztály
4 Péter Gyula 1972. Honfoglalás LLK 266,0 0 I. osztály
5 Tóth József 1985. Honfoglalás LLK 266,0 0 I. osztály
6 Mágó Mihály 1959. Honfoglalás LLK 261,0 0 I. osztály
7 Koló József 1943. Honfoglalás LLK 259,0 0 I. osztály
8 Farkas Zsolt 1981. Honfoglalás LLK 255,0 0 I. osztály
9 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 251,0 0 I. osztály
10 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 246,0 0 I. osztály
11 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 242,0 0 II. osztály
12 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 235,0 0 II. osztály
13 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 232,0 0 II. osztály
14 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 213,0 0 II. osztály
15 Sándor János dr. 1965. Amatőr Polgári LK 205,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Gyula
1983
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 84,0 0 II. osztály
2 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 72,0 0 II. osztály
3 Fekete Gyula 1983. Honfoglalás LLK 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Skeet 50 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemezti-Skeet 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Koncz Gábor
1974
Amatőr Polgári LK
Sándor János dr.
1965
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koncz Gábor 1974. Amatőr Polgári LK 44,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 43,0 0 Aranyjelvény
3 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 42,0 0 Aranyjelvény
4 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 41,0 0 Aranyjelvény
5 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 39,0 0 Ezüstjelvény
6 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 38,0 0 Ezüstjelvény
7 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 37,0 0 Ezüstjelvény
8 Tóth József 1985. Honfoglalás LLK 37,0 0 Ezüstjelvény
9 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 37,0 0 Ezüstjelvény
10 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 32,0 0 Ezüstjelvény
11 Sándor János dr. 1965. Amatőr Polgári LK 28,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély