Meghívásos verseny Pécs

Versenyengedély szám
347/B-10/37/2021
A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Pécs Nyírfa u.34.
A verseny kezdete
2021-10-16
A verseny vége
2021-10-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.000,-/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Butykó Zsombor
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hunyadi Péter
2008
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Butykó Zsombor 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 110,0 0 -
2 Hunyadi Péter 2008. Pécs Városi LK 104,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszta Csaba
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszta Csaba 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 109,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 II. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 0 II. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 176,0 0 III. osztály
4 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 III. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 III. osztály
6 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Friedrich Aliz 2011. Pécs Városi LK 127,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Marcz Nimród
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 164,0 0 Aranyjelvény
2 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 155,0 0 Bronzjelvény
3 Marcz Nimród 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 115,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 383,0 21 Aranyjelvény
2 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 383,0 15 Aranyjelvény
3 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 18 Aranyjelvény
4 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 16 Aranyjelvény
5 Sipos Zita 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 368,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 383,0 0 Aranyjelvény
2 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 0 Aranyjelvény
3 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 358,0 0 Ezüstjelvény
4 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 294,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 400,5 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 408,1 0 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 407,3 0 Aranyjelvény
3 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 401,5 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 617,8 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 336,0 0 Bronzjelvény
2 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 333,0 0 Bronzjelvény
3 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 330,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 357,0 0 Ezüstjelvény
2 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 331,0 0 Bronzjelvény
3 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 318,0 0 -
4 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 314,0 0 -
5 Kovács Áron 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 307,0 0 -
6 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 296,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keszthelyi Ádám
2002
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keszthelyi Ádám 2002. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 460,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 543,0 0 III. osztály
2 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 533,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 0 I. osztály
2 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 179,0 0 I. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 176,0 3 I. osztály
4 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 176,0 2 I. osztály
5 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 159,0 0 I. osztály
6 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 154,0 0 I. osztály
7 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 151,0 0 I. osztály
8 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 149,0 0 II. osztály
9 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 176,0 0 I. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 173,0 0 I. osztály
4 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 169,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
6 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 155,0 0 I. osztály
7 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 154,0 0 I. osztály
8 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 151,0 0 I. osztály
9 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 I. osztály
3 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 121,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély