Zrínyi Miklós Légfegyveres Kupa

Versenyengedély szám
357/B-11/14/2021
A verseny szervezője
Zalaegerszegi PLE
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-11-07
A verseny vége
2021-12-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 154,0 0 Bronzjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 143,0 0 -
3 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 140,0 0 -
4 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 158,0 0 III. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 95,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 189,0 0 Aranyjelvény
2 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 Aranyjelvény
3 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 159,0 0 Ezüstjelvény
4 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 143,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 341,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Éva 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 481,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 I. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 177,0 0 II. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 173,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 189,0 0 I. osztály
2 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 183,0 0 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 182,0 0 II. osztály
4 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 179,0 0 III. osztály
5 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 III. osztály
6 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 157,0 0 IV. osztály
7 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 156,0 0 IV. osztály
8 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
3 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 I. osztály
4 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 176,0 0 II. osztály
5 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 176,0 0 II. osztály
6 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 175,0 0 II. osztály
7 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 555,0 0 III. osztály
2 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 538,0 0 IV. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 532,0 0 IV. osztály
4 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 526,0 0 IV. osztály
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 516,0 0 IV. osztály
6 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 503,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély