PaPoLE Rapid Shooting Meghívásos Puska Verseny

Versenyengedély szám
348/Sz-10/08/2021
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2021-10-21
A verseny vége
2021-11-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A Versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belme Attila
1975
BEL SE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Bocsi Attila
1987
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Takács Milán
1980
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Boros Barna
1976
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belme Attila 1975. BEL SE 100,0 0 II. osztály
2 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 89,0 0 II. osztály
3 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 85,0 0 II. osztály
4 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 84,0 0 II. osztály
5 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 71,0 1 II. osztály
6 Bocsi Attila 1987. Partner Polgári LE 71,0 0 II. osztály
7 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 70,0 0 II. osztály
8 Ádám László 1979. Delta Combat LE 67,0 0 II. osztály
9 Takács Milán 1980. Partner Polgári LE 64,0 0 II. osztály
10 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 60,0 0 II. osztály
11 Boros Barna 1976. Partner Polgári LE 59,0 0 III. osztály
12 László Attila 1976. Partner Polgári LE 58,0 0 III. osztály
13 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 55,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belme Attila
1975
BEL SE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Boros Barna
1976
Partner Polgári LE
Mészáros Gábor
1986
Partner Polgári LE
Patoh Balázs
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 95,0 0 II. osztály
3 Belme Attila 1975. BEL SE 90,0 0 II. osztály
4 Boros Barna 1976. Partner Polgári LE 85,0 0 II. osztály
5 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 79,0 0 II. osztály
6 Mészáros Gábor 1986. Partner Polgári LE 72,0 0 II. osztály
7 Patoh Balázs 1976. Partner Polgári LE 53,0 0 III. osztály
8 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 52,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Mészáros Gábor
1986
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Boros Barna
1976
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 98,0 0 II. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 94,0 0 II. osztály
4 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 91,0 0 II. osztály
5 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 90,0 0 II. osztály
6 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 88,0 1 II. osztály
7 Mészáros Gábor 1986. Partner Polgári LE 88,0 0 II. osztály
8 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 85,0 0 II. osztály
9 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 84,0 0 II. osztály
10 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 79,0 0 II. osztály
11 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 74,0 0 II. osztály
12 Boros Barna 1976. Partner Polgári LE 65,0 0 II. osztály
13 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 60,0 0 II. osztály
14 Ádám László 1979. Delta Combat LE 53,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély