Zrínyi Miklós Légfegyveres Kupa

Versenyengedély szám
358/B-11/15/2021
A verseny szervezője
Zalaegerszegi PLE
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-11-21
A verseny vége
2021-12-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 Aranyjelvény
2 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 Ezüstjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 132,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 188,0 0 I. osztály
2 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 158,0 0 III. osztály
3 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 149,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 198,0 0 Aranyjelvény
2 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 174,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 353,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 611,6 0 II. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 563,7 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 169,0 0 III. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 186,0 0 I. osztály
2 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 180,0 0 II. osztály
4 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 177,0 0 III. osztály
5 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 175,0 0 III. osztály
6 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 190,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
3 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 II. osztály
4 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 II. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 171,0 7 II. osztály
6 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 171,0 6 II. osztály
7 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 170,0 0 II. osztály
8 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 157,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 531,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csalló Imre László
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Molnár István
1967
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy Zoltán
1983
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ádám
1989
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Brigitta
1986
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 554,0 0 III. osztály
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 545,0 0 III. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 536,0 0 IV. osztály
4 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 533,0 0 IV. osztály
5 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 466,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély