Zrínyi Miklós Légfegyveres Kupa

Versenyengedély szám
359/B-12/05/2021
A verseny szervezője
Zalaegerszegi PLE
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-12-05
A verseny vége
2021-12-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 158,0 0 Ezüstjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 130,0 0 -
3 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 25,0 0 -
4 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 20,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kónyáné Jerdics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 122,0 0 -
2 Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985. ZTE Sportlövész Klub 102,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Győző
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 190,0 0 I. osztály
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 188,0 0 I. osztály
3 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 I. osztály
4 Tavasz Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 III. osztály
5 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 157,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 184,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Kónyáné Jerdics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 186,0 0 I. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 180,0 0 II. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bálint András dr
1985
ZTE Sportlövész Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 183,0 0 II. osztály
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 180,0 0 II. osztály
3 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 177,0 0 III. osztály
4 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 168,0 0 III. osztály
5 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 IV. osztály
6 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 163,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 188,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
3 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 177,0 0 II. osztály
4 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 167,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 546,0 0 III. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 544,0 0 III. osztály
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 543,0 0 III. osztály
4 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 542,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély